PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2015 + Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA

PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2015 + Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA
Autor fotografie: Tým mascotte s.r.o.|Popisek: Pozvánka na FSDays 2015
27 / 05 / 2015, 19:00

27.5.2015 / Aktualizováno

Vážení obchodní partneři,
nestačili jste ještě vyplnit a zaslat svoji přihlášku na bezpečnostní veletrh FSDays 2015? Mnoho času již nezbývá…Nebo jste to již učinili a rádi byste rozšířili svoji prezentaci o spolupráci, partnerství, přednášku na odborné, celodenní konferenci BEZPEČNÁ ŠKOLA?

Zde je naše nabídka:
PRAGUE FIRE SECURITY DAYS 2015
Koná se v PVA EXPO PRAHA v Letňanech, ve dnech 15. – 19. září 2015, souběžně s největším a nejnavštěvovanějším stavebním veletrhem FOR ARCH.

2 části: FSDays BUSINESS – hala 2D a FSDays HOME – hala 5A. Jsme tak „v centru dění“.

FSDays je jediný, odborný, specializovaný bezpečnostní veletrh v ČR, který se vyprofiloval, rozšířil a ustálil ve své současné podobě v synergii s největším 
a nejnavštěvovanějším stavebním veletrhem v ČR, For Arch, tj. bezpečnost a stavebnictví na jednom místě. Je tak velmi zajímavou a vhodnou příležitostí pro Vaši prezentaci, především odborné veřejnosti…. Na veletrhu se prezentují výrobci, dovozci a distributoři např. z oborů - VSTUPNÍ SYSTÉMY A IDENTIFIKACE, EZS, EPS, CCTV, PERIMETR, GUARDING, MECHANICKÉ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY,…a další).

UZÁVĚRKA JIŽ 31.5.2015!

Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA

15. 9. 2015, PVA EXPO PRAHA, sál č. 1, kapacita sálu: 150 míst

Direct mail pozvánek na 3.000 starostů měst a obcí a téměř 8.000 škol a školských zařízení všech stupňů s důrazem na VŠ a SŠ… Inzerce a pr ke konferenci v odborných tištěných i elektronických médiích, u našich mediálních partnerů, ale např. i v Učitelských novinách!

Nabídku partnerství, přednášek a možné propagace Vaší společnosti naleznete v příloze.
Těšíme se na setkání s Vámi při přípravě letošního ročníku FSDays 2015,
s přátelským pozdravem za Tým mascotte s.r.o.         

Ing. Aleš Beneš
ředitel
mascotte s.r.o.

Tagy článku