Přehled hlavních akcí Vojenského historického ústavu Praha na rok 2020

Přehled hlavních akcí Vojenského historického ústavu Praha na rok 2020
03 / 01 / 2020, 11:00

Přinášíme vám přehled hlavních akcí, které Vojenský historický ústav Praha bude pořádat v roce 2020. Opět se můžete těšit na tradiční přehlídky a dynamické ukázky vojenské techniky ze sbírek VHÚ.

Vojenský historický ústav Praha pořádá během roku ve svých hlavních muzeích a expozicích akce, které jsou určeny nejširší veřejnosti a při kterých je možné si například zblízka prohlédnout těžkou vojenskou techniku, shlédnout vystoupení klubů vojenské historie, zasoutěžit si atd. Všechny tyto akce jsou veřejnosti přístupné zdarma.

Hlavní akce VHÚ na rok 2020 jsou tyto:

Otevření leteckého muzea Kbely do nové výstavní sezóny. Mimořádné zpřístupnění některých exponátů letecké techniky.

Tematický program s dynamickými ukázkami těžké vojenské techniky v lešanské aréně.

Bude připraven speciální program.

Tematický program s dynamickými ukázkami těžké vojenské techniky v lešanské aréně.

Soutěžní program pro děti i mládež.

Zdroj: vhu.cz

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace