Přibyslav bude hostit veletrh hasičské a záchranářské techniky Pyrocar 2018

Přibyslav bude hostit veletrh hasičské a záchranářské techniky Pyrocar 2018
Popisek: veletrh Pyrocar
17 / 08 / 2018, 08:30

Ve dnech 17.- 18. srpna se uskuteční další ročník veletrh hasičské a záchranářské techniky Pyrocar 2018.

Úspěšná akce, která dokázala přilákat v minulých ročnících několik desítek tisíc návštěvníků, proběhne na letišti Přibyslav. Na letošním ročníku veletrhu budou přítomny desítky vystavovatelů, které zde představí nejnovější trendy z výroby požárních automobilů a požární techniky.

Mezi vystavovateli budou například firmy Safetech Pro s.r.o., která dodává sortiment záchranným a bezpečnostním složkám ČR a průmyslu. Mimoto společnost vystavuje auta značky Ziegler, jejímž je vyhradním zástupcem pro ČR a SR. Na veletrhu se bude dále prezentovat firma KOBIT s.r.o., jež se zabývá vývojem a výrobou strojů a zařízení určených pro opravy a výstavbu asfaltových silnic, SDV Model s.r.o., výrobce plastikových stavebnic modelů vojenské techniky nebo Popálky o.p.s., nezisková organizace, která aktivně pomáhá popáleným lidem a rovněž vyvíjí preventivní činnost. Cílem organizace je rovněž pomoci se vyrovnat s fyzickými, sociálními a dalšími následky popáleninového úrazu.

Návštěvníci se mohou v rámci doprovodného programu těšit na simulované ukázky práce složek integrovaného záchranného systému či předvedení použití speciální zásahové techniky včetně letky Policie ČR.

Letošní ročník Pyrocaru bude zajímavý i z gastronomického hlediska. Veškeré stravovací služby totiž budou zajišťovány 11 sbory dobrovolných hasičů ve svých polních kuchyních. Takže ani o gurmánské speciality nebude nouze.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Defence - tanky, lodě,  letadla, obrněné vozy. Jaké jsou nejnovější trendy ve zbrojním a obranném průmyslu? S námi víte více

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace