Seminář "Kamerové systémy - trendy a novinky"

Seminář &quote;Kamerové systémy - trendy a novinky&quote;
Popisek: Ilustrační foto
11 / 02 / 2016, 01:15

Bez všudypřítomných kamer si dnešní svět už málokdo dokáže představit. Požadavky klientů se však stále zvyšují. Na co jsou zaměřeny a jak na ně reaguje technický vývoj?

Na problematiku kamerových systémů je zaměřen březnový seminář "Kamerové systémy - trendy a novinky", který pořádá společnost DOVERVILLE.cz

Více informací a přihlášku naleznete ZDE.

Kontakt:

Petra SEDLMAJEROVÁ
Marketing and Sales coordinator
Doverville s.r.o
BCO, Ocelářská 1354/35, 190 00 Praha 9 Libeň
Tel. +420 608 611 969, e-mail: sedlmajerova@doverville.cz
www.doverville.cz
//www.facebook.com/doverville

Doverville, s.r.o.

bez všudypřítomných kamer si dnešní svět už málokdo dokáže představit. Požadavky klientů se však stále zvyšují. Na co jsou zaměřeny a jak na ně reaguje technický vývoj?

Na problematiku kamerových systémů je zaměřen náš březnový seminář "Kamerové systémy - trendy a novinky", na který bychom Vás tímto rádi pozvali.


Více informací a přihlášku naleznete ZDE.

Jsme Vám kdykoliv k dispozici v případě dotazů.

Pěkný den přeje

Petra SEDLMAJEROVÁ
Marketing and Sales coordinator
Doverville s.r.o
BCO, Ocelářská 1354/35, 190 00 Praha 9 Libeň
Tel. +420 608 611 969, e-mail: sedlmajerova@doverville.cz
www.doverville.cz
//www.facebook.com/doverville

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace