Seminář "Moderní dispečink a jeho přínos"

Seminář &quote;Moderní dispečink a jeho přínos&quote;
Autor: Pixabay/creekmoreco|Popisek: Ilustrační foto
18 / 11 / 2015, 10:15

Dne 3.12. 2015 se na zámku Berchtold uskuteční seminář „Moderní dispečink a jeho přínos“, který pořádá ALKOM Security, a.s. ve spolupráci se společnostmi Doverville s.r.o a HIKVISION.

Seminář je rozdělen na dvě části, v té dopolední je program zaměřen na možnosti monitoringu v bezpečnosti, novinky a směry dalšího vývoje. Odpoledne bude věnováno kamerovým systémům a jejich napojení na monitorovací středisko.

O své názory a poznatky se podělí bezpečnostní analytik a publicista Jan Schneider, plk. Mgr. Jan Matějček - Vedoucí operačního střediska KŘ PČR hl. m. Prahy, Ing. Miroslav Urban z Certifikačního institutu a odborníci z ALKOM Security, a.s. - JUDr. Václav Růžička, Marian Babčák a Ing. Zbyšek Velebil. Společnost HIKVISION připravila praktickou ukázku rozsahu možností kamerových systémů. Program moderuje Veronika Fáberová ze společnosti Doverville s.r.o.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace