ŠKOLENÍ CCTV DAHUA - LEVEL II

ŠKOLENÍ CCTV DAHUA - LEVEL II
11 / 02 / 2016, 13:00

Zveme Vás na technické školení Dahua LEVEL II! Školení je určeno pro osoby, které již absolvovaly první úroveň tohoto školení, tedy měly možnost se seznámit se základními informacemi o produktech DAHUA !

Během praktického školení projdeme všechna pokročilá nastavení a podíváme se na nejčastější chyby při instalaci. Důležitou informací je, že každá osoba si musí přinést na školení vlastní notebook s nainstalovaným programem SmartPSS (link na stažení //dahua.sk/SmartPSS_Setup.zip)

Zaregistrujte se v našem kalendáři a objevte pokročilé možnosti Dahua CCTV!

Termíny školení:

CZ:

23. 2. 2016 - Školení CCTV DAHUA - level II - Brno 19     

24. 2. 2016 - Školení CCTV DAHUA - level II - Zlín                             

25. 2. 2016 - Školení CCTV DAHUA - level II - Praha 10                   

SK:

2.2.2016 - Školenie CCTV DAHUA - level II -Dubnica nad Váhom                              

3.2.2016 - Školenie CCTV DAHUA - level II - Bratislava 2               

4.2.2016 - Školenie CCTV DAHUA - level II - Košice 1                      

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace