Společnosti holdingu CZECHOSLOVAK GROUP a TATRA TRUCKS zvou na veletrh Eurosatory 2018

Společnosti holdingu CZECHOSLOVAK GROUP a TATRA TRUCKS zvou na veletrh Eurosatory 2018
08 / 06 / 2018, 15:00

Ve dnech 11. – 15. června se v Paříži uskuteční prestižní mezinárodní veletrh vojenské techniky Eurosatory 2018. Své produkty tam bude vystavovat více než tisícovka výrobců i prodejců speciální techniky z více než pěti desítek zemí a chybět mezi nimi nebudou ani společnosti holdingu CZECHOSLOVAK GROUP a TATRA TRUCKS, které jsou tradičními účastníky na tomto veletrhu.

Společnosti holdingu CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) a TATRA TRUCKS budou prezentovat český a slovenský obranný průmysl na stánku K600 v hale 5A, kde představí novinky a produkty ze svého portfolia. Letošní expozice CSG je vůbec největším českým stánkem v historii prestižního veletrhu Eurosatory. Mezi vystavovateli budou například firmy EXCALIBUR ARMY, EXCALIBUR INTERNATIONAL, MSM Group nebo ZVS a samozřejmě TATRA TRUCKS. Letošní ročník Eurosatory bude zvláště pro společnost EXCALIBUR ARMY velmi výjimečný, během slavnostního aktu v první den konání veletrhu totiž představí za účasti významných hostů i zástupců médií a veřejnosti své zbrusu nové logo a firemní image.

V expozici EXCALIBUR ARMY bude navíc k vidění několik velice zajímavých exponátů. Především půjde o unikátní raketomet BM-21 MT 4x4 a také obrněné vozidlo Patriot 4x4 Tactical APC. Z novinek si světovou premiéru odbude lehký bezpilotní prostředek (UAV) ROC. Jde autonomní dálkově řízený dron v podobě quadrokoptéry určený především pro službu u armádních složek, policie, ale i záchranářů. Slovenské společnosti MSM Group a ZVS vystaví širokou škálu munice a moderních ručních zbraní. Kopřivnická společnost TATRA TRUCKS bude společně s EXCALIBUR ARMY prezentovat raketomet BM-21 MT 4x4 a vozidlo Patriot 4x4 Tactical APC, které využívají podvozky Tatra.

Zbrojní veletrh Eurosatory se řadí svým významem i rozsahem k největším na světě a je určen především pro odbornou veřejnost. Koná se jednou za dva roky, přičemž minulý ročník navštívilo na 213 oficiálních delegací z 94 zemí, mezi nimi bylo například i 13 ministrů obrany. Vedle toho se akreditovalo 1018 novinářů a celková bilance veletrhu činila 57 018 návštěvníků. Na Eurosatory už tradičně vystavují renomované společnosti zabývající se vývojem a výrobou obranných technologií z nejvyspělejších zemí, jako jsou USA, Velká Británie, Německo, Francie, Rusko a další. Na zatím posledním ročníku Eurosatory se prezentovalo 1572 vystavovatelů z 56 zemí na ploše 175 tisíc m2 .

Holding CZECHOSLOVAK GROUP a TATRA TRUCKS vás srdečně zvou k návštěvě svých expozic!

 

O holdingu CZECHOSLOVAK GROUP

CZECHOSLOVAK GROUP je holding navazující na tradici československého průmyslu, který podporuje a dále rozvíjí aktivity tradičních českých a slovenských společností v oblasti civilní i obranné průmyslové produkce. Jeho portfolio zahrnuje výrobu a prodej strojírenských produktů pro automobilový, železniční, letecký či hodinářský průmysl, dále výrobu speciálních vozidel, terénních nákladních automobilů, zbraní a zbraňových systémů či munice. Skupina klade silný důraz na kvalitu svých produktů a služeb a na exportní aktivity. S produkty společností holdingu se lze setkat na všech kontinentech a počet jeho zákazníků se nestále rozrůstá. Podniky holdingu CZECHOSLOVAK GROUP zaměstnávají více než 8000 osob a v roce 2017 vygenerovaly tržby v hodnotě 25 mld. Kč.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace