Studium Bezpečnostní technologie, systémy a management

Studium Bezpečnostní technologie, systémy a management
07 / 07 / 2014, 08:30

Studijní obory: Informační a řídicí technologie a Bezpečnostní technologie, systémy a management.  Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně - Fakulta aplikované informatiky - možnost studia v Praze

 Do bakalářského studia hledáme zájemce v prezenčním i kombinované formě studia a to v oborech Informační a řídicí technologie a Bezpečnostní technologie, systémy a management. Pokud by se našli zájemci, kteří by chtěli studovat v Praze, je možno se ještě stále přihlásit a studovat v kombinované formě na našem konzultačním středisku v Praze.

Více informací zde: www.utb.cz/fai

Pozvánka

 

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace