Veletrh IDET 2019 startuje už příští týden. Security magazín představí exkluzivní debatní kavárnu

Veletrh IDET 2019 startuje už příští týden. Security magazín představí exkluzivní debatní kavárnu
23 / 05 / 2019, 16:00

Ve dnech 29. 5. - 31. 5. proběhne v Brně již 15. ročník mezinárodního veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET 2019. Tým Security magazínu u toho nebude chybět. Na třídenní akci bude mít svou exkluzivní debatní kavárnu, v níž se bude otevřeně hovořit o aktuálních problémech bezpečnosti a obrany.

Nebudou pochopitelně chybět ani české firmy, IDETu se zúčastní například firmy Česká Zbrojovka, EVPÚ Defence, Glomex MS, společnosti spadající pod holding Czechoslovak Group, jako například Tatra Trucks, Excalibur Army, Eldis Pardubice či firma RETIA. Právě RETIA, která je součástí divize CSG AEROSPACE, zde například představí novinku v podobě víceúčelového pulsně-dopplerovského 3D radaru ReGUARD, a rovněž mobilní radar ReTWis 5, který dokáže detekovat osoby i za zdí nebo jinou nekovovou překážkou.

Security magazín pak ve spolupráci s veletrhem IDET 2019 představí exkluzivní debatní kavárnu, v níž se bude živě hovořit o aktuálních problémech obrany a bezpečnosti. Smyslem debatní kavárny je vytvořit neutrální prostředí, kde se mohou potkávat odborníci a osobnosti napříč obory a otevřeně mluvit o současných palčivých problémech obranného průmyslu či bezpečnosti.

Jedním z nejvýznamnějších témat je tendr na nákup 210 nových BVP. Všichni uchazeči o zakázku za 53 miliard budou přítomni na IDETu a je pro ně důležité se na veletrhu prezentovat. K tomu skýtá IDET právě jednu z nejvhodnějších příležitostí.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace