Vyhlášení výsledků soutěže FSDays AWARD 2015

Vyhlášení výsledků soutěže FSDays AWARD 2015
Autor: mascotte s.r.o.|Popisek: Pozvánka
15 / 09 / 2015, 05:30

Uskuteční se 15. 9. 2015 od 16:20 hod. v Konferenčním sále č. 1, Vstupní hala I. v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Vážení vystavovatelé a partneři veletrhu FSDays 2015,

je nám potěšením pozvat Vás na vyhlášení výsledků soutěže o nejlepší exponát veletrhu FSDays 2015, které se uskuteční dne 15. 9. 2015 od 16:20 hod. v Konferenčním sále č. 1, Vstupní hala I. v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Nejnovější bezpečnostní trendy a řešení budou k vidění na FSDays 2015 v Letňanech

Vstup na vyhlášení výsledků soutěže a předání cen FSDays AWARD 2015 není co do počtu omezen, vzhledem ke kapacitě sálu a skutečnosti, že předávání cen proběhne jako závěrečný bod programu Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA, předpokládáme cca á 2 zástupci z jedné společnosti. (Pozvánka ke stažení)

Současně Vám nabízíme podrobnou informaci ke Konferenci BEZPEČNÁ ŠKOLA, která se koná jako odborný, doprovodný program k hlavnímu tématu letošního ročníku veletrhu v úterý, 15. 9. od 10:00 do 16:20 hod. ve stejném konferenčním sále. Kapacita sálu je zcela vyčerpána (170 účastníků) a konference je již 1 měsíc před svým konáním vyprodána!

Těšíme se na setkání s Vámi,

s pozdravem za celý realizační tým FSDays 2015 a Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA

Ing. Aleš Beneš

ředitel

mascotte s.r.o.
-----------------------------------------------------------------------
Telefon:  +420 777 700 205
Husovo náměstí 193 | 253 01 Hostivice,  Praha - západ
e-mail:   a.benes@mascotte.cz    |    info@mascotte.cz
www.fsdays.cz  |  www.mascotte.cz

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace