Zajímáte se o nejnovější technologie v oblasti CCTV? Chcete se orientovat v produktech světových lídrů ve výrobě a vývoji zabezpečovacích systémů?

Zajímáte se o nejnovější technologie v oblasti CCTV? Chcete se orientovat v produktech světových lídrů ve výrobě a vývoji zabezpečovacích systémů?
13 / 05 / 2016, 11:30

SEZNAMTE SE S PORTFOLIEM ZEBEZPEČOVACÍCH SYSTÉMŮ TSS GROUP!!!

Poznejte co nejlépe značky DAHUA, AVIGILON či SOFTPLUS a přesvědčte se sami o kvalitách producentů kamerových systémůaudio a video domovních telefonů, parkovacích systémů a jiných. Vyzkoušejte si produkty na místě a v přítomnosti našich vyškolených odborníků a využijte možnosti položit otázky, které Vás zajímají.

Přihlaste se na webu TSS GROUP:

Termíny školení v Česku

Termíny školení na Slovensku

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace