Zítra proběhne již 29. ročník dnu pozemního vojska - Bahna 2018. Poprvé se představí i obrněné vozidlo Patriot

Zítra proběhne již 29. ročník dnu pozemního vojska - Bahna 2018. Poprvé se představí i obrněné vozidlo Patriot
22 / 06 / 2018, 09:30

V bývalém vojenském výcvikovém prostoru v lokalitě Hana u Strašic nedaleko Rokycan se 23. června od 9 do 17 hodin uskuteční 29. ročník tradiční prezentace současné i historické vojenské techniky

Akce proběhne za účasti ministryně obrany Karly Šlechtové a náčelníka Generálního štábu AČR generálporučíka Aleše Opaty. Do programu se zapojí Policie ČR, Vojenská policie, Hasičský záchranný sbor, Vzdušné síly AČR, Vězeňská služba ČR. Československá obec legionářská, Muzeum na demarkační linii v Rokycanech a nebudou chybět samozřejmě ani kluby vojenské historie.

psali jsme: Bahna 2017 s Pantherem

Tento rok uvidí návštěvníci Bahen 1000 vojenských profesionálů s více než 350 kusy vojenské techniky. Součástí programu bude také představení jízdních vlastností soudobé i historické vojenské techniky a ukázky historických událostí.

Na letošním ročníku se poprvé představí i obrněné vozidlo Patriot 4x4 Tactical APC na podvozku Tatra, které tak zažije ,,premiéru" v ČR.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace