Americký herec Bill Cosby: Myslel jsem, že mě obdivuje! ,,Ženomuž" vytáhl z komika miliony dolarů a chce víc

Americký herec Bill Cosby: Myslel jsem, že mě obdivuje! ,,Ženomuž&quote; vytáhl z komika miliony dolarů a chce víc
Popisek: Bill Cosby
03 / 03 / 2018, 18:30

Zdá se, že být bohatý komik je to největší afrodiziakum. Bill Cosby (79) měl za svou kariéru mnoho žen. 50 z nich ho nyní žaluje, protože chce peníze. To máme asi tak jedna za rok – i když – mohly být nahuštěny.

Tahounem sexuálních obviněních proti oblíbenému herci je mužatka Andrea Constandová, majitelka dvou chlupatých psů a jedné bezedné peněženky. Jistě jen je náhoda, že je jeden její pudl bílý a druhý černý.

Komikovi dokonce hrozilo vězení, ale když zaplatil kauci 1 milion dolarů, pustili ho. Případ je klasickou ukázkou „tvrzení proti tvrzení“. Mužatka tvrdí, že ji komik omámil léky a pak zneužil. Herec to vylučuje.

psali jsme: Sexuální dravec Dustin Hoffman? Slavného herce obvinilo několik žen z obtěžování

„Namíchal mi opiáty do pití a když jsem byla omámena, klesla jsem na zem. Tam mě se pan Cosby před 15 lety zmocnil, z čehož jsem se dodnes nevzpamatovala,“ vypověděla slečna Andrea.

Bill Cosby s manželkou

Bill Cosby s manželkou

Podle obžaloby Cosby použil lék s názvem Quaaludes, což je medikament, podávaný na předpis, který překvapivě rychle odstraňuje úzkost a vyvolává chuť na sex. „Kdyby to užívaly všechny ženy, svět by se stal lepším místem,“ řekl prý komik Cosby.

Případ se vleče, Cosby chce mít klid, protože už mu je 79. Potrefené ženy však dotírají a doufají, že „vydojí“, doku to půjde. Cosbyho právnici jsou tak v permanenci a nabízejí mimosoudní vyrovnání. Celkově jde o částky desítek milionů dolarů.

psali jsme: Exprezident Georg Bush starší: „Zaútočil na mě z invalidního vozíku a řekl oplzlý vtip,“ žaluje herečka a „napadených“ žen přibývá

Andrea Constandová

Andrea Constandová

Komik je od roku 1964 je ženatý s Camille O. Cosbyovou, se kterou má pět dětí: dcery Eriku Ranee, Erinn Chalene, Ensu Camille, Evin Harrah a syna Ennise Williama (zastřelený roku 1997).

Za své herecké a hudební počiny dostal řadu ocenění, včetně ceny Emmy, Zlatého glóbu, Grammy Award a prezidentské medaile svobody. Rovněž tak je nositelem mnoha čestných doktorátů.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Technologie - nejnovější ,,vychytávky" ze světa vědy a techniky. Od futuristických zbraní až po bojové drony. S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace