Herečka Ashley Judd: „Chtěl, abych se s ním vysprchovala, ale já chtěla Oscara“. Dodnes žije s matkou na odlehlé farmě

Herečka Ashley Judd: „Chtěl, abych se s ním vysprchovala, ale já chtěla Oscara“. Dodnes žije s matkou na odlehlé farmě
Popisek: Ashley Judd
21 / 04 / 2018, 18:30

Herečka Ashley Judd (50) byla jednou z prvních žen, která otevřela obskurní skandál kolem aktivistického hnutí MeToo a producenta Harveyho Weinsteina.

Díky její verzi příběhu o údajném sexuálním obtěžování přišel Weinstein o miliony dolarů, rozpadla se mu rodina a vyhodili ho z jeho vlastní společnosti. Verzi geniálního producenta Weinsteina nikdo nenaslouchá. Zní: „Nic se nestalo.“

psali jsme: Nick Nolte: Za falšování povolávacího rozkazu mu hrozilo 45 let vězení. Tehdy začal pít jako duha, což mu vydrželo dodnes

Verze herečky je jiná. „Měla jsem schůzku s Weinsteinem v hotelovém baru kvůli roli v jeho filmu. Obsluha mi sdělila, že Weinstein čeká v hotelovém pokoji,“ svěřila se médiím Ashley Judd s historkou starou více než 20 let.

Bylo mi divné, že se obchodní schůzka koná v hotelovém pokoji, ale šla jsem tam,“ pokračuje herečka. Na pokoji ji přivítal geniální producent v županu. Před Ashley se začala otevírat kariéra, o které se jí ani nesnilo. Zde konkrétně šlo o roli ve filmu Kiss The Girls (Líbej dívky).

psali jsme: Řekl mi, ať si udělám pohodlí, že se zatím vyprchuje, a dodal, že se mohu dívat. To mě překvapilo, protože jsem čekala obchodní schůzku.“

Harvey Weinstein byl už tehdy svobodný muž a vlivný producent, v jehož moci bylo natáčet filmy s pohádkovými zisky včetně ocenění soškou Oscara.

Zeptala jsem se ho, jestli mi pomůže získat Oscara. Odpověděl, že neví, ale odhaduje, že nominaci na Oscara určitě,“ vzpomíná na vousatou historku herečka a dodává, že jito trochu zklamalo. Pak ji prý skrze šum sprchy vyzval, jestli se nechce také smočit.

Mike Tyson: Mlátička, která plivala uši a na stará kolena se stala komikem

To jsem odmítla,“ říka bývalá basketbalistka Ashley, která je bezdětná a jednou rozvedená. „Pak přišel v županu a zeptal se mě, jestli bych mu nenamasírovala záda. Řekla jsem mu, že na to nemám kvalifikaci.“

Pak Ashley odešla z hotelového pokoje slavného producenta pryč a stala se aktivistkou za práva žen.

Neprosadila se v žádném filmu, který by dobyl světové proslulosti, snad kromě hlavní role ve filmu „Zuběnka“ o víle, která nosí zuby.

Její matka Naomi Judd byla také aktivistka a zpěvačka country. Ashley jako malá pendlovala mezi dvěma státy a navštěvovala 12 různých škol. Dnes žije na 100 let staré farmě v Tennessee blízko matky Naomi.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Technologie - nejnovější ,,vychytávky" ze světa vědy a techniky. Od futuristických zbraní až po bojové drony. S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace