Krásná Claudia se zabila za volantem svého brouka, kdy si jela pro věci ke svému bývalému milenci. Byla to sebevražda?

Krásná Claudia se zabila za volantem svého brouka, kdy si jela pro věci ke svému bývalému milenci. Byla to sebevražda?
Popisek: claudia Jenningsová
13 / 03 / 2018, 19:00

Claudia „Mimi“ Jenningsová (1949, Minnesota - 1979, Kalifornie) byla americká modelka a herečka. Začínala jako recepční ve vydavatelství časopisu Playboy, kde si jí všiml majitel časopisu (a sítě barů) Hugh Heffner.

Záhy se z ní stala jedna z největších hvězd (playmate prosinec 1969) a začala brát drogy a vymetat večírky (což ostatně patřilo k její práci). Střídala partnery jak na běžícím pásu.

Hrála v několika béčkových filmech a snila o kariéře velké filmové hvězdy. A vzala to zkratkou: Přes postel.

psali jsme: Záhadná smrt herečky Brittany Murphyové: Zabila ji její matka, která krátce poté odpravila i její manžela?

V letech 1970 -1975 žila s hollywoodským producentem Bobby Hartem a vypadalo to na vážný vztah. Užívala si však dál divoký život plnými doušky, s čímž začal mít její snoubenec trochu problém.

Pak se dala dohromady s bohatým realitním makléřem Stanem Hermanem. Také on začal mít záhy jejích drogových eskapád plné zuby, tak se rozhodl vztah ukončit.

psali jsme:Strašlivá smrt krásné Dorothy Stratten: Znásilnil ji přivázanou k posteli a prostřelil obličej brokovnicí

Claudia rozchod těžce nesla a brzy dospěla k názoru, že za všechno mohou drogy. Rozhodla se, že si pojede k Hermanovi pro věci do jeho vily v Malibu a pak drog nechá. Během cesty k němu domů ale usnula za volantem svého WV "brouka". Do jejího vozu narazila dodávka. Zemřela dřív, než přijela sanitka.

Její smrt je obestřena tajemstvím. Podle jedné verze šlo o sebevraždu, kdy do dodávky najela schválně a v plné rychlosti. Podle jiné ji zabil drogový dealer, její příležitostný milenec, když jí do pití namíchal prášek na spaní. Policie nakonec případ uzavřela jako nevyjasněný

Nepřehlédněte na Security magazínu: Technologie - nejnovější ,,vychytávky" ze světa vědy a techniky. Od futuristických zbraní až po bojové drony. S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace