Režisér Lars von Trier: Pod palbou šílené zpěvačky. „Chtěl mi vlézt na balkón, je horší, než Weinstein,“ tvrdí Björk

Režisér Lars von Trier: Pod palbou šílené zpěvačky. „Chtěl mi vlézt na balkón, je horší, než Weinstein,“ tvrdí Björk
Popisek: Lars von Trier
17 / 03 / 2018, 18:00

„Někdy mě celé minuty hladil. Neustále mi něco šeptal do ucha,“ nechala se slyšet nejpodivnější zpěvačka showbyznysu Björk. Během natáčení filmu Tanec v temnotách ve Švédsku jí prý režisér Lars von Trier slíbil, že uprostřed noci přeleze ze svého na její balkón.

Lars von Trier, který je jedním z nejvýznamnějších světových režisérů, nařčení zpěvačky odmítá. Prý ji sice naznačoval, že k ní přeleze v noci na balkón (ten svůj měl hned vedle), ale nikdy to neudělal.

Zpěvačka záhy zjistila, že aby z režiséra vytáhla nějaké to odškodnění, musí přitvrdit. Proto nechala své „obvinění“ jak je, ale rozkošatila ho, aby vyznělo peprněji:

psali jsme: ,,Predátor" Ben Affleck: Jak spáchal zločin, když sáhl omylem na ňadro herečce při natáčení klipu a ona má z toho dodnes trauma

Někdy mě celé minuty proti mé vůli hladil. Neustále mi šeptal do ucha nemístné, paralyzující a nechutné sexuální nabídky. Že ke mě přeleze na balkón nebyl slib, ale výhružka. Chtěl přelézt proto, aby se na mě sexuálně uspokojil,“ zní rozšířená verze zpěvačky, která dodává: „Toto se krásně shoduje s metodami Weinsteina a šikanováním.“

Na rozdíl od svých amerických kolegyň netrvala na tom, že jí režisérovo „nemístné“ chování při natáčení v romanticky zasněžené zemi ledu před 18 lety psychicky poznamenalo.

To zřejmě režiséra zachránilo od milionového odškodnění, které museli zaplatit jeho američtí kolegové, jako naříklad skvělý producent Harvey Weinstein. Ten zaplatil na odškodném za nepotrzená obvinění údajně potrefených žen celkem asi 20 milionů dolarů, vyhodili ho z jeho vlastní firmy a krachuje mu manželství.

psali jsme: Sexuální dravec Dustin Hoffman? Slavného herce obvinilo několik žen z obtěžování

Režiséra Larse von Triera se zastal i producent filmu Tanec v Temnotách Peter Jensen. „To my jsme oběti. Björk všechny komandovala a ječela tak, že jsme museli nosit vatu v uších.“

Výroky kontroverzní zpěvačky mohou mít souvislost se zmínkou režiséra Triera, že se s ní velmi špatně spolupracuje, protože pořád ječí. Je fakt, že s ní od té doby už nenatočil ani okno.

Nepřehlédněte na Security magazínu:  Survival  - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace