Sexuální dravec Dustin Hoffman? Slavného herce obvinilo několik žen z obtěžování

Sexuální dravec Dustin Hoffman? Slavného herce obvinilo několik žen z obtěžování
Popisek: Dustin Hoffman
24 / 02 / 2018, 18:00

Filmová asistentka Cori se svěřila médiím, že jí herec Dustin Hoffman v 80. letech v hotelovém pokoji přiměl, aby mu masírovala nohy. Stalo se to prý během natáčení filmu Smrt obchodního cestujícího, kde hrál Hoffman hlavní roli.

Kdepak, to není anekdota na téma nudnější vyhrává nebo televizní soutěž na téma pravda nebo lež. Je to realita, ve které jde o miliony dolarů. Cori totiž tvrdí, že jí hercův “výpad“ tak zasáhl, že jí to pak změnilo celý život.

Groteskní a neprůkazné tvrzení slečny asistentky nabývá ostřejších obrysů, když se k ní přidají její další kolegyně. Společně se jim tak může podařit udělat s herce úchyla a sexuálního predátora.

Dustin Hoffman a jeho žena Lissa

Dustin Hoffman a jeho žena Lissa

 

Jiná filmová asistentka Melissa uvedla, že ji Hoffman sáhl na zadek. Podle ní se tak stalo někdy v 80. letech za kulisami v nahrávacím studiu při přípravě filmu Ishtar (premiéra 1987). I ona pak prý utrpěla těžké trauma a možná by jí pomohlo odškodné.

Třetí žena, neúspěšná herečka, která zůstává v anonymitě, tvrdí v slzách, že i ji Hoffman sáhl zadek. Údajně tak učinil ve autě rovněž v době natáčení filmu Ishtar, kde měla menší roli. Je kamarádkou ženy číslo dvě.

psali jsme: Případ Weinstein: Padesát žen tvrdí, že je slavný producent sexuálně ponížil, on tvrdí opak, ale platí miliony dolarů. Jeho život je v troskách

Na sexuální obtěžování ze strany Hoffmana si také stěžovaly další dvě velmi málo známé herečky. Také ony hovořily o více než 30 let starém údajném osahávání a údajném verbálním ponižování.

Herec Dustin Hoffman k tomu uvedl, že si na nic z toho nevzpomíná, ženy takřka nezná, neví, zda k výše uvedeným historkám došlo, ale je připraven se omluvit.

Hoffman získal dva Oscary pro nejlepšího herce v hlavní roli za snímky Kramerová versus Kramer a Rain Man, sedmkrát byl na tuto cenu nominován. Má šest dětí, byl dvakrát ženatý.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Technologie - nejnovější ,,vychytávky" ze světa vědy a techniky. Od futuristických zbraní až po bojové drony. S námi víte více

 

Autor: hop

 

 

 

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace