O nás

Vlastníkem a provozovatelem serveru securitymagazin.cz je společnost SECURITY MEDIA, s.r.o., která je i vydavatelem tištěného dvouměsíčníku SECURITY MAGAZÍN. 

SECURITY MAGAZÍN ve své on-line verzi se zaměřuje na bezpečnost ve všech jejích aspektech počínaje bezpečností občanů, komerční bezpečností, ochranou před riziky a nebezpečími, která přináší současný svět. Čtenáři zde naleznou aktuální zprávy o vývoji světových konfliktů, hrozbách představovaných terorismem i epidemiemi smrtelných nemocí, o bezpečnostní situaci ve světě i České republice, o trendech kriminality i ochrany před ní, informace o nové a připravované legislativě týkající se bezpečnosti, i nových technologiích umožňujících kvalitnější ochranu osob i objektů soukromých, firemních i vlastněných státem, o všem co zvyšuje bezpečnost občanů i států před novými hrozbami. SECURITY MAGAZÍN nechce pouze přejímat názory a stanoviska mainstreamových médií, ale chce umožnit další, co možná nejobjektivnější pohled na možná bezpečnostní rizika související s podnikáním i s běžným životem v současném světě.

SECURITY MAGAZÍN je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY MAGAZÍN se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

 

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace