G4S získala do portfolia klientů OMV a Synthos Kralupy

G4S získala do portfolia klientů OMV a Synthos Kralupy
Autor: Pixabay|Popisek: Ilustrační foto
29 / 06 / 2015, 15:45

Společnost G4S, přední poskytovatel komplexních bezpečnostních řešení, rozšířila své portfolio klientů o společnost Synthos Kralupy, pro kterou bude zajišťovat ostrahu. Pro síť čerpacích stanic OMV bude zabezpečovat svoz a zpracování hotovosti.

Společnost G4S zajišťuje od 1. dubna 2015 ostrahu v areálu výrobce chemických surovin Synthos Kralupy v Kralupech nad Vltavou.

„S obdobnými klienty máme dlouhodobé zkušenosti, které jsme využili i v rámci nabídky pro Synthos. Právě zkušenosti byly jednou z nejdůležitějších skutečností, které rozhodly v náš prospěch. Klient potřeboval získat jistotu, že potenciální partner na straně dodavatele ví, co dělá, a že převzetí areálu do ostrahy proběhne hladce,“ říká Josef Svoboda, Managing Director G4S Česká republika.

G4S vyhrála také výběrové řízení na svoz a zpracování hotovosti pro síť čerpacích stanic OMV se sídlem v Praze 4. „Společnost OMV při výběrovém řízení kladla důraz na vysoké pojištění a reference. Proto bylo naší devizou, že již máme zkušenosti i v tomto segmentu. Zájem nových klientů dokazuje, že si díky dlouhodobé kvalitě poskytovaných služeb a bohatým zkušenostem a celosvětovému know-how držíme pozici respektovaného hráče na trhu v oblasti bezpečnostních služeb,“ dodává Svoboda.

G4S je světovou jedničkou v poskytování komplexních bezpečnostních řešení. Specializuje se na outsourcování podnikových procesů, hodnotí současná i budoucí rizika a navrhuje bezpečná řešení vedoucí k minimalizaci jejich dopadu. G4S má strategicky rozmístěné pobočky ve více než 125 zemích, zaměstnává 657 000 pracovníků a je tak významným poskytovatelem řízení rizik a ochrany podnikatelských i vládních subjektů. V České republice se G4S zaměřuje zejména na bezpečnostní služby v oblasti ochrany majetku a osob (divize G4S Secure Solutions (CZ), a.s.) a cashové služby spojené s manipulací hotovosti (divize G4S Cash Solutions (CZ), a.s.). www.g4s.cz

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace