Panasonic představuje novou řadu profesionálních panelů

Panasonic představuje novou řadu profesionálních panelů
Autor fotografie: PANASONIC|Popisek: Profesionální displeje
15 / 09 / 2015, 05:15

Společnost Panasonic představila novou základní řadu profesionálních displejů s tenčími rámečky, vyšší kvalitou obrazu a nízkou spotřebou energie.

Řada LFE8 byla vyvinuta pro aplikace zobrazení digitálního obsahu, jako jsou např. videostěny, předváděcí místnosti a kancelářské a konferenční prostory. Tato řada má úzký 7,5mm rámeček1 a zabudovaný USB přehrávač.

Z displejů lze vytvořit videostěnu o velikosti 5 x 5 obrazovek, která je kompatibilní se softwarem Multi Monitoring & Control software společnosti Panasonic. Díky němu je možné sledovat a ovládat až 2 048 zařízení pomocí sítě LAN z jednoho počítače. Multi Monitoring & Control software je navíc dostupný ke stažení zdarma.

Katarzyna Kassner, marketingová manažerka společnosti Panasonic, říká: „Řada LFE8 je naší novou základní řadou displejů a nahrazuje řadu LFE7. Nová řada v sobě kombinuje skvělou cenu, vynikající kvalitu obrazu, spolehlivost a flexibilitu. Displeje lze instalovat na šířku, na výšku nebo jako videostěnu. Tato nová řada též přináší širší nabídku úhlopříček displejů než ta předchozí.“ 

Díky integrovanému USB přehrávači médií je možné na displejích zobrazovat videa i fotografie, což umožňuje využít širokou škálu původního digitálního obsahu bez potřeby externího přehrávače. Displeje jsou též vybaveny zabudovanými 10W reproduktory, čímž se eliminuje potřeba externích reproduktorů.

Pomocí paměťového zařízení USB si mohou uživatelé naklonovat nastavení a upravené hodnoty provedené u jednoho displeje LFE8 tak jednoduše použít pro všechny ostatní. Tato možnost je To využijete  při instalaci více displejů najednou.

Řada LFE8 přináší úhlopříčky 43“ (TH-43LFE8), 48“ (TH-48LFE8), 55“ (TH-55LFE8) a 65“ (TH-65LFE8) palců.

Více informací o displejích Panasonic najdete na: //business.panasonic.co.uk/visual-system/products-and-accessories/professional-displays/indoor-displays 

Tagy článku