G4S Secure Solutions nově zajišťuje ostrahu pro špičkové hotely v Praze

G4S Secure Solutions nově zajišťuje ostrahu pro špičkové hotely v Praze
Autor fotografie: Chmee2|Popisek: Hotel Corinthia towers, Vyšehrad, Praha / pod licencí Creative Commons Attribution 3.0
11 / 11 / 2015, 13:00

G4S Secure Solutions (CZ) nově zajišťuje ostrahu pro dva významné hotely v Praze – Corinthia a NH Prague City.

Uzavřením obou kontraktů společnost vstoupila do nového odvětví a rozšířila své portfolio klientů.

Společnost G4S Secure Solutions do segmentu HORECA pronikla díky dosavadním zkušenostem a referencím z České republiky i ze zahraničí. Při výběrovém řízení musela klientům zaručit velmi dobrou úroveň jazykové vybavenosti svých zaměstnanců, kteří ostrahu v hotelech vykonávají. Členové ostrahy musejí mít také speciální uniformy hotelového typu, které jsou reprezentativnější než standardní stejnokroje.

„Jsem přesvědčen, že v nové oblasti potvrdíme své kvality a díky spokojenosti klientů se nám podaří v tomto segmentu expandovat. Jelikož bezpečnostní služby v hotelovém prostředí mají svá specifika, prošli naši pracovníci náročným školením, abychom mohli vyhovět veškerým požadavkům obou hotelů,“ uvádí Josef Svoboda, Managing Director G4S Česká republika.

Foto: autor Chmee2 Hotel Corinthia towers, Vyšehrad, Praha, Česká republika, pod licencí Creative Commons Attribution 3.0 Unported

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.