Nová posila TOP managementu společnosti M2C

Nová posila TOP managementu společnosti M2C
Autor fotografie: M2C|Popisek: Martin Turek se od začátku roku 2016 stal novou posilou v TOP managementu společnosti M2C.
11 / 01 / 2016, 13:30

Martin Turek se od začátku roku 2016 stal novou posilou v TOP managementu společnosti M2C.

Praha (TZ) Společnost M2C, jedna z největších českých společností poskytující integrovaný facility
management, si našla do nového roku posilu v podobě ředitele divize facility, kterým se stal
Martin Turek.

Divize se pod jeho vedením bude rozšiřovat a hlavním cílem je udržení vysokého standardu
individuální péče na zakázkách. Výzvou pro rok 2016 je navýšení synergií v rámci integrovaného
facility managementu nejen na stávajících zakázkách.

Martin Turek svou kariéru začal ve stavebních a developerských společnostech, později se začal
více specializovat právě na oblast facility managementu. Disponuje odbornými znalostmi a silnými manažerskými dovednostmi.

Za svůj kariérní život prošel pozicemi od prodejce developerských projektů či vedoucího záručních závazků až po top manažerské pozice jako výkonný ředitel Skanska a.s. pro Slovensko či ředitel společnosti a člen představenstva Tompex a.s. Jeho práce je i koníčkem, navíc má velmi pozitivní vztah k technologickým novinkám a je vnímán v oboru jako odborník na implementaci softwarových systémů v rámci správy a údržby objektů. Ve volném čase se pak věnuje především sportu, jako například cyklistice či tenisu.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.