Díky nové aplikaci M2C je správa budov a majetku jednodušší

Díky nové aplikaci M2C je správa budov a majetku jednodušší
Autor fotografie: M2C|Popisek: M2C Support
04 / 02 / 2016, 16:45

Společnost M2C nechala vytvořit pro svoje klienty novou mobilní aplikaci M2C Support, která umožňuje sledovat události na daném objektu v reálném čase, ať jsou kdekoliv.

Při správě objektů dochází k různým typům událostí. M2C přišla jako jedna z prvních společností poskytující integrovaný facility management s bezpečnostní mobilní aplikací M2C SUPPORT pro své klienty, která je ideální nejen pro provozovatele logistických a průmyslových skladů, ale i pro správu administrativních budov a obchodních center. Účelem mobilní aplikace je individuální podpůrný a zároveň kontrolní systém při komunikaci běžných i kritických situací na objektech dle preference jejich důležitosti. 

Klienti tak mají díky aplikaci i všechny aktuální kontakty svého poskytovatele služeb a osob
zodpovědných právě za jejich objekt.  Je zároveň informačním kanálem v oblasti novinek a obsahuje i vyhodnocení událostí za uplynulé období. Aplikace je dostupná na App Store a Google Play.

Vývoj aplikace trval necelý půlrok a jako tvůrce si společnost M2C vybrala speciálně firmu Good Sailors, s.r.o.. Aplikace pracuje v online režimu přes API (Application Programming Interface), který zajišťuje přenos dat s tzv. backendem, což je v tomto případě bezpečnostní software M2C.

Cílem společnosti M2C je nejen být zase o krok blíže zákazníkovi právě v oblasti služeb integrovaného facility managementu, kde je velmi důležité vzhledem k dnešní době vyžadovat detailnější a okamžité informace, ale poskytovat tyto služby taktéž v souladu s nejnovějšími trendy a technologiemi.

Jak to všechno funguje?

Aplikaci mohou používat zákazníci vlastnící zařízení s operačními systémy iOS 7+ a Android 4.0/4.1+ a samozřejmě je na obou portálech Appstore i Googleplay ke stažení zdarma! K tomu, aby mohl zákazník aplikaci začít používat, potřebuje přihlašovací údaje, které mohou získat jen zákazníci M2C. Novým klientům zajistí přihlašovací údaje interní IT oddělení společnosti po ověření do tří pracovních dnů.

Mark2 Corporation Czech a.s.

Mgr. Tereza RÝPAROVÁ
Head of Marketing Department
+420 724 825 415
T.Ryparova@m2c.eu

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace