Fluke představuje osm nových termokamer TiS s až 2,5násobným rozlišením

Fluke představuje osm nových termokamer TiS s až 2,5násobným rozlišením
Autor: FLUKE
12 / 02 / 2016, 22:15

Nové termokamery řady Performance přináší nové funkce a podporují systém Fluke Connect, který se tak rozrostl na více než 30 různých měřicích zařízení.

PRAHA, Česká republika – Společnost Fluke Corporation představuje osm nových termokamer Fluke TiS v řadě Performance Series, které přichází se zvýšeným rozlišením a jsou určeny odborníkům na údržbu v širokém spektru oborů. Nové termokamery jsou koncipovány tak, aby pomohly rychle identifikovat problémová místa dříve, než bude nutná jejich neplánovaná a finančně náročná oprava.

Fluke představuje osm nových termokamer TiS s až 2,5násobným rozlišením Nové modely TiS poskytují až 2,5 krát více pixelů a o 70 procent lepší schopnost rozeznat detaily z větší vzdálenosti, než kamery řady Fluke Ti1xx. Díky tomu nabízí radiometrické snímky ve vyšší kvalitě a zlepšují identifikaci potenciálních problémů zařízení při průmyslové a elektrické údržbě, ve zpracovatelském průmyslu i ve stavebnictví.

Nové modely jsou vybaveny velkým 3,5“ dotykovým displejem, který opět pomáhá odhalit problémy přímo na místě měření. Na jeden dotyk lze zobrazovat již pořízené snímky bez nutnosti procházet menu.

Z osmi nových modelů - TiS65, TiS60, TiS55, TiS50, TiS45, TiS40, TiS20, TiS10 – je pět k dispozici s pevnou ohniskovou vzdáleností a tři s ručním ostřením a rozlišením až 260 x 195 pixelů.

Odolné infračervené kamery umožňují nahrát radiometrické snímky a videa na platformu Fluke Connect Cloud přes bezdrátové připojení.  Lze tak bezpečně ukládat a spravovat pořízená data a potenciálně snížit administrativní čas. Reporty mohou být vytvořeny a odeslány e-mailem přímo ze staveniště přes Fluke Connect, což minimalizuje nutnost vrátit se do kanceláře.

Fluke Connect

Termokamery řady TiS Performance jsou navrženy pro práci se systémem Fluke Connect - v tomto odvětví největším systémem softwarových a bezdrátových testovacích nástrojů. To umožňuje technikům přímo v terénu bezdrátově přenášet naměřená data ze svých měřicích nástrojů do jejich smartphonů, a následné bezpečné uložení do Fluke Connect Cloud. Přístup k datům tak získají další členové týmu. Předplacená služba Fluke Connect Assets ještě rozšiřuje nabídku o videohovory ShareLive, díky kterým mohou týmy snadno sdílet a přistupovat ke snímkům z radiometrické inspekce, kdekoliv na cestách, a sledovat trendy jednotlivých zařízení v průběhu času. Aplikaci Fluke Connect lze bezplatně stáhnout z Apple App Store a Google Play.

Apple iPad mini zdarma ke kameře TiS45

Termokamery Fluke TiS65, TiS60, TiS55, TiS50, TiS45, TiS40, TiS20, TiS10 jsou již v prodeji a nyní od 1.2.-30.6 probíhá speciální nabídka, kdy k zakoupené termokameře TiS45 zákazník zdarma získá Apple iPad Mini. Kromě této možnosti jsou k dispozici i další obchodní nabídky Fluke Specials zde: //www.fluke.com/fluke/czcs/wheretobuy/akce/default.htm

Fluke představuje osm nových termokamer TiS s až 2,5násobným rozlišením

Další informace o přístrojích Fluke a aplikacích a pomoc s vyhledáním nejbližšího distributora lze získat na e-mailu info@fluke.cz nebo na webových stránkách společnosti Fluke na adrese //www.fluke.cz.

Fluke představuje osm nových termokamer TiS s až 2,5násobným rozlišením

Fotografie produktů jsou zde: //1drv.ms/1RvUEbU

Společnost Fluke, založená v roce 1948, je významný světový výrobce kompaktních profesionálních elektronických měřicích přístrojů. Zákazníky společnosti Fluke jsou technici, konstruktéři, elektrikáři a metrologové, kteří instalují, vyhledávají poruchy a spravují průmyslové elektrické a elektronické vybavení nebo kalibrační procesy.

Fluke je registrovaná obchodní známka společnosti Fluke ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Uvedené názvy existujících společností a produktů mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků. Další informace naleznete na webu společnosti Fluke.

Sledujte společnost Fluke na síti Facebook (www.facebook.com/flukeczsk).

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace