Nové kamery a digitální videorekordéry WiseNet HD+

Nové kamery a digitální videorekordéry WiseNet HD+
Autor fotografie: Hanwha Techwin Europe Ltd.|Popisek: Nové kamery a digitální videorekordéry WiseNet HD+
16 / 04 / 2016, 20:45

Přenášejí záznamy s 1080p Full HD rozlišením přes koaxiální kabel.

Kamery a digitální videorekordéry z nové řady WiseNet HD+, kterou představil Hanwha Techwin Europe Ltd, mají oslovit koncové uživatele, kteří chtějí čerpat výhody plynoucí z možnosti pořizovat záznamy s 1080p Full HD rozlišením, ale nejsou doposud připraveni na přechod z analogového bezpečnostního řešení na řešení založená na IP sítích.

Podstatou je technologie AHD, která umožňuje přenos HD záznamů vysoké kvality prostřednictvím stávající koaxiální kabeláže. Sedm kamer a tři digitální videorekordéry z cenově výhodné řady WiseNet HD+ nabízí přijatelný způsob modernizace starších analogových systémů i novějších instalací.

Žádné kodéry, konvertory ani switche

„Plug & play řada WiseNet HD+ podporuje přenos záznamů s HD rozlišením (a audia) přes standardní koaxiální kabely, aniž by docházelo k latenci či ztrátě obrazu, na vzdálenosti až do 500 m,“ konstatuje Tim Biddulph, vedoucí produktový manažer společnosti Hanwha Techwin Europe Ltd. „Tato skutečnost je působivá sama o sobě, nicméně výjimečnost řady WiseNet HD+, která je vysoce cenově efektivní ve srovnání s ostatními řešeními založenými na technologii AHD, spočívá ve velice jednoduché implementaci. Nepotřebujete ani čas, ani prostředky nutné k instalaci kodérů, konvertorů a switchů.

Digitální videorekordéry dokáží podporovat i stávající analogové kamery, a proto nabízejí uživatelům možnost prodloužit životaschopnost starších systémů a maximalizovat návratnost investic.“ 

Hlavní parametry

Všech sedm kamer je vybaveno funkcí Den a noc s integrovaným infračerveným filtrem. K dispozici je i duální napájení a SSNRIV, nejnovější generace technologie Super Noise Reduction od Samsungu. Ta potlačuje šum vznikající při nedostatečném osvětlení, takže nedochází ke zdvojování a rozmazání obrazu, a naopak lze, oproti běžným kamerám, omezit požadavky na šířku pásma a úložný prostor až o 70 %.

Tři digitální videorekordéry dokáží v reálném čase nahrávat na všech kanálech a přitom multistreamingem přenášet záznamy v prostředí sítě a na mobilní zařízení. Mezi další funkce patří volitelná šířka pásma až do 64 Mb/s, podpora zvuku a volba výstupů HDMI nebo VGA.

Řadu WiseNet HD+ tvoří:

•Box kamera SCB-6003

•Bullet kamera s IR přísvitem SCO-6023R

•Bullet kamera s IR přísvitem a varifokálním objektivem SCO-6083R

•Dome kamera s IR přísvitem SCD-6023R

•Dome kamera s IR přísvitem a varifokálním objektivem SCD-6083R

•Antivandal dome kamera s IR přísvitem SCV-6023R

•Antivandal dome kamera s IR přísvitem a varifokálním objektivem SCV-6083R

•Čtyřkanálový analogový HD DVR s nahráváním v reálném čase SRD-494

•Osmikanálový analogový HD DVR s nahráváním v reálném čase SRD-894

•Šestnáctikanálový analogový HD DVR s nahráváním v reálném čase SRD-1694

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace