Náramek pro děti i seniory, který pomůže v nouzi

Náramek pro děti i seniory, který pomůže v nouzi
Autor fotografie: Safety Guard |Popisek: Náramek je bezdrátově propojený s aplikací v mobilním telefonu přes Bluetooth 4.0 LE. SOS tlačítko také automaticky rozpozná pád
19 / 04 / 2016, 13:30

Safety Guard přichází s elegantním wearable náramkem, který přivolá pomoc v případě nouzové situace, ať už je dítě nebo senior kdekoliv.

Praha, 19. dubna 2016 – V minulém roce bylo v České republice zjištěno kolem 250 000 trestných činů. Největší podíl na tomto čísle činily krádeže a fyzické útoky. Nejlepším způsobem, jak se vyhnout nebezpečným situacím, je prevence. V případě, že už se v takové situaci ocitneme, je nutné jednat okamžitě a často si musíme vystačit jen s tím, co máme právě u sebe. 

Safety Guard - přívěsek

V poslední době je stále častěji diskutována otázka propojení osobní bezpečnosti a nejnovějších technologií. Díky chytrým telefonům s GPS a fotoaparátem je možné se chránit a sbírat důkazy jen pomocí vhodné aplikace, například Safety Guard.

 „Naším hlavním posláním je vzdělávat lidi a naučit je využívat osvědčené metody prevence ve spojení s moderními technologiemi, a tím zvýšit všeobecné povědomí o významu osobní bezpečnosti,“ říká Mark Zicha, jednatel společnosti Safety Guard.

Jakmile si aplikaci Safety Guard aktivujete ve vašem telefonu, jste okamžitě pod dohledem a ochranou. Operátoři monitorovacího centra vám v krizové situaci zprostředkují pomoc příslušné složky záchranného systému nebo vašich nouzových kontaktů, stačí pouze zatřepat telefonem a aplikace spustí poplach.  

Náramek pro pocit bezpečí

Protože se krizové situace stávají nečekaně a telefon může být v tu dobu v kapse nebo tašce, přichází Safety Guard s elegantním řešením a představuje nový náramek s nouzovým SOS tlačítkem. V případě, že se cítíte v nebezpečí, stačí pouze jednoduše po dobu 2 - 8 sekund stisknout tlačítko a chytrý pomocník pošle sms zprávu vašim nouzovým kontaktům. Těm díky automatické lokalizaci vaší polohy také ihned sdělí, kde se právě nacházíte.

Náramek je bezdrátově propojený s aplikací v mobilním telefonu přes Bluetooth 4.0 LE. SOS tlačítko také automaticky rozpozná pád. Ocení jej tedy i senioři, kterým v případě upadnutí nebo náhlé ztráty vědomí pomoc přijde automaticky. Zařízení je navíc voděodolné a vyměnitelná baterie vydrží až jeden rok.

Elegantní náramek nebo stylový přívěsek

Novinka společnosti Safety Guard může být neustále s vámi. Poslouží jako elegantní stylový unisex náramek nebo přívěsek na krku, což ocení hlavně aktivní sportovci. Jednoduše jej lze připnout ke klíčům nebo použít jako klip na batoh.  Díky jeho přítomnosti si mohou děti, senioři i aktivní sportovci zajistit jednoduše okamžitou pomoc při pocitu ohrožení.

Safety Guard - náramekSafety Guard - přívěsek

Aplikace Safety Guard na zkoušku

Používání aplikace Safety Guard aktivně učí potenciálně nebezpečné situace předem předvídat a připravit se na ně. Aplikaci Safety Guard lze instalovat do mobilních telefonů s operačními systémy iOS, Android nebo Windows Phone. Po aktivaci a zadání kódu „SG30“ je prvních 30 dní užívání aplikace zdarma, následně je automaticky aktivován zvolený balíček placených služeb. Během 30denní zkušební lhůty lze používání aplikace kdykoli bezplatně ukončit. Použití aplikace je navázáno na registraci, při níž je třeba vyplnit základní údaje o ochraňované osobě, aby byla v případě nebezpečí zajištěna co nejpřesnější identifikace v případě nouze.

Více informací o novém wearable náramku najdete ZDE.

Náramek lze získat za poplatek 29Kč navíc k měsíčnímu fee nebo jej lze zakoupit za jednorázovou cenu 799Kč.*

*Ceny jsou uvedeny včetně DPH. 

O Safety Guard – Pomoc v nebezpečí

Safety Guard je mobilní aplikace propojená s osobní monitorovací službou, která hlídá non-stop bezpečí svých klientů. Jakmile uživatel spustí aplikaci ve svém mobilním telefonu, je okamžitě a v reálném čase pod dohledem a ochranou monitorovacího centra Safety Guard. V případě aktivace poplachu operátoři centra, kteří jsou speciálně školeni na zásahy v nebezpečných situacích, zhodnotí aktuální stav, bezprostředně poradí a souběžně zprostředkují pomoc příslušné složky - Policie ČR, záchranné služby, hasičského sboru. Navíc je informace o poplachu okamžitě rozeslána SMS a emailem vybraným kontaktům. Více informací na www.pomocvnebezpeci.cz.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace