Panasonic vylepšuje špičkový průmyslový tablet Toughbook CF-D1

Panasonic vylepšuje špičkový průmyslový tablet Toughbook CF-D1
Autor fotografie: Panasonic |Popisek: průmyslový tablet Toughbook CF-D1
13 / 05 / 2016, 12:45

O 50 % delší životnost baterie, vylepšená zobrazovací plocha, vyšší výkon s nižší spotřebou energie, lepší komunikace a nejnovější operační systém Windows 10 Pro - to vše v tabletu Panasonic Toughbook CF-D1 mk3

Společnost Panasonic představuje nejnovější vylepšení špičkového světového průmyslového tabletu, čímž utvrdila jeho pozici preferovaného mobilního diagnostického zařízení pro evropský automobilový průmysl. Tablet Panasonic Toughbook CF-D1 mk3 přináší o 50 % delší životnost baterie, vylepšenou zobrazovací plochu, vyšší výkon s nižší spotřebou energie, lepší komunikaci a nejnovější operační systém Windows 10 Pro. 

Navržen pro diagnostické účely

Tablet Toughbook CF-D1 je určen pro techniky provádějící diagnostiku motorů, osobních a nákladních automobilů i strojních zařízení v dílně i v terénu a také pro záchranářské týmy, které potřebují velký a dobře čitelný displej pro zobrazení technických výkresů a map. Tento tablet byl navržen ve spolupráci s uživateli, kteří s ním budou pracovat.

O 50 % delší provoz

Tato nejnovější generace tabletu přináší 50% zvýšení životnosti baterie až na 12 hodin*1 provozu mezi jednotlivými nabitími.

Širokoúhlý displej s vyšším jasem

13.3” širokoúhlý HD LCD displej s LED podsvícením, který umožňuje používání diagnostických programů v reálném čase, čtení naměřených telematických dat a prohlížení schémat, byl inovován pomocí nejnovější zobrazovací technologie IPS (400 cd/m2). Displej IPS, který je navržen pro použití jak ve vnitřních prostorách, tak pro venkovní použití na přímém slunečním světle, umožňuje technikům zobrazení detailů na obrazovce s vynikající jasností a širokým pozorovacím úhlem. Resistivní dotykový displej umožňuje snadné zadávání údajů pomocí prstů (i v rukavici) nebo pera a to i ve vlhkém prostředí.

Vyšší výkon s nižší spotřebou energie

Nejnovější tablet Panasonic Toughbook CF-D1 přináší vyšší výkon s nižší spotřebou energie než jeho konkurenti v kategorii s nejnovějším procesorem 6. generace Intel® CoreTM i5-6300U vProTM (3 MB cache, 2,4 až 3,0 GHz s technologií Intel® Turbo Boost).

Nejnovější operační systém

Operační systém Windows 10 Pro (64-bit) je již předinstalovaný a nabízí downgrade na Windows 7 Professional s rozšířenou podporou systému Skylake Microsoft Windows 7*2, a získává tak čas podnikům, které svá IT vylepšení teprve chystají.

Široké možnosti komunikace

Nejnovější komunikační funkce jsou zajištěny prostřednictvím Intel® Dual Band Wireless-AC 8260 WLAN a Bluetooth verze 4.1 třída 1. K dispozici je zadní kamera s vysokým rozlišením 5 megapixelů, která slouží k elektronickému zaznamenávání diagnostické dokumentace nebo papírových informací.

Náš špičkový průmyslový tablet již dlouhou dobu směřuje mezi zařízení upřednostňované techniky v předních světových automobilových společnostech,“ říká Jan Šplíchal, marketingový manažer Panasonic Computer Product Solutions. „S pomocí jejich zpětné vazby tento nejnovější přírůstek do rodiny Toughbook CF-D1 ještě lépe odpovídá jejich potřebám díky vyššímu výpočetnímu výkonu, delšímu provozu a lepší viditelnosti informací na obrazovce.

Tři modulární pozice usnadňují přizpůsobení

Toto zařízení je vybaveno třemi konfigurovatelnými pozicemi zkonstruovanými speciálně pro snadné přizpůsobení, které podporují všechny specializované porty pro spolehlivý přenos diagnostických údajů a tím vychází vstříc různorodým potřebám diagnostických techniků. Porty lze snadno konfigurovat podle konkrétních požadavků, například jako sériová rozhraní nebo rozhraní VGA, druhý LAN port nebo dva konektory USB s průmyslovou odolností.

Tento produkt splňuje nejpřísnější požadavky na ochranu dat díky široké škále funkcí pro zabezpečení, které zahrnují Intel®AMT, vProTM (doplňkově), bezpečnostní zámek a čtečku čipových karet (doplňkově).

Tablet CF-D1 má všechny charakteristiky, které očekáváte od odolného zařízení z rodiny Toughbook. Prošel testy pádu z výšky 90 cm*3 a jeho ochrana proti vniknutí vody a prachu mu zaručuje působivý stupeň krytí IP65*3.

Cena a dostupnost

Toughbook CF-D1 mk3 je již dostupný na trhu a ceny začínají na 2650 Euro bez DPH.

Panasonic Toughbook CF-D1 mk3

Další informace naleznete na webu: www.toughbook.eu

Poznámky:

*1 Změřeno společnostíMobileMark® 2007 při 60 cd/m2. Může se lišit v závislosti na podmínkách použití nebo pokud je připojeno volitelné zařízení.

*2 //windows.microsoft.com/en-us/windows/skylake-support

 *3 Tato zkouška výkonu nepředstavuje záruku proti poškození nebo závadě

 

Tagy článku