Kamera WiseNet s rozpoznáváním registračních značek schopná okamžitého provozu

Kamera WiseNet s rozpoznáváním registračních  značek schopná okamžitého provozu
Popisek: Ilustrační foto
19 / 05 / 2016, 02:45

Společnost Hanwha Techwin Europe Ltd představila řešení WiseNet s rozpoznáváním registračních značek, které lze vybalit a okamžitě začít používat k řízení přístupu vozidel.

Řešení WiseNet s rozpoznáváním registračních značek využívá široké spektrum funkcí, kterými je vybavena 2MP Full HD bullet kamera SNO-6084R/ANP založená na otevřené platformě WiseNet. Ty zahrnují integrovaný IR přísvit, funkci Defog a digitální stabilizaci obrazu (DIS).

Uvedené funkce spolupracují se softwarem pro rozpoznávání registračních značek nejnovější generace, který je do kamer předem nahráván. Uživatelé tak mohou nepřetržitě zaznamenávat, monitorovat a řídit veškerá přijíždějící vozidla bez ohledu na světelné podmínky a podmínky prostředí.

Kameru WiseNet s rozpoznáváním registračních značek lze snadno nainstalovat. Upozornění na událost vygeneruje, když je rozpoznána autorizovaná registrační značka. Systém lze nakonfigurovat tak, aby na základě této události otevřel/uzavřel závoru a odeslal zprávu o aktivitě doprovázenou snímky prostřednictvím e-mailu nebo FTP.

Předem nainstalovaná aplikace

„Tím, že předem nainstalujeme aplikaci pro rozpoznávání registračních značek, která byla plně otestována na kamerách značky Samsung, se snažíme instalačním pracovníkům, systémovým integrátorům a uživatelům ušetřit čas, který by jinak vynaložili na zkoumání širokého spektra dostupných řešení tohoto typu,“ vysvětlil Dan England, manažer pro technologické partnerství společnosti Hanwha Techwin Europe Ltd. „A neméně důležitá je i skutečnost, že díky aplikaci společnosti Arteco, kterou lze začít používat hned po zprovoznění kamery SNO-6084R/ANP založené na platformě WiseNet, jsou náklady a čas potřebný na instalaci minimalizovány a uživatelé mají okamžitě k dispozici hladce integrované řešení.“

O společnosti Hanwha Techwin
Hanwha Techwin (dříve Samsung Techwin) je předním dodavatelem monitorovacích videořešení pro IP videosystémy, analogové systémy a hybridní systémy. Hanwha Techwin staví na své historii plné inovací a je odhodlán poskytovat ta nejvýkonnější, nejspolehlivější a nákladově nejefektivnější řešení pro profesionální bezpečnostní systémy i se nadále věnovat vývoji špičkových pokročilých zařízení a technologií pro analýzu videa.

 

 

Tagy článku