Video: Idiot s pistolí na střelnici

Video: Idiot s pistolí na střelnici
Popisek: Ilustrační foto
30 / 05 / 2016, 13:45

Odstrašující video, jak nikdy nemanipulovat se zbraní.

V Česku žádá stále více lidí o zbrojní průkaz, a v mnoha krajích se počet žadatelů zvýšil více než dvojnásobně. V posledních měsících vzrostl počet žadatelů o zbrojní průkaz po celé české republice až o desítky procent. Jedním z důvodů je obava o vlastní bezpečnost.

Vlastnictví střelné zbraně vyžaduje i pravidelný výcvik, ale určitě ne tak, jak to zaznamenal kamerový systém z nejmenované střelnice.  Není sice jasné, zda muž, který drží pistoli, je instruktor, ale určitě není dobré s ní mířit na ruku. I když je možné, že chtěl jen ukázat laserový zaměřovač. Zdroj: liveleak.com 

Počet registrovaných střelných zbraní u držitelů zbrojních průkazů trvale stoupá. Ke dni 31.12.2015 to bylo celkem 806 895 registrovaných zbraní, což je o 54 508 zbraní více, než na začátku roku. Tento přírůstek je více než třikrát větší, než mezi roky 2013 a 2014, kdy jich bylo zaevidováno 15 982 kusů.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace