Video: Proč Švédsko zasáhla epidemie znásilňování?

Video: Proč Švédsko zasáhla epidemie znásilňování?
Autor fotografie: YouTube/screenshot/Gatestone Institute|Popisek: VIDEO: Sweden's Migrant Rape Epidemic
02 / 06 / 2016, 17:45

Proč je ve Švédsku evidován druhý nejvyšší počet znásilnění na světě, hned po Lesothu?

Odpověď nabízí server Gatestone Institute na následujícím videu. Bylo zveřejněno 30. května a už má přes 48.000 shlédnutí (video je v angličtině, ale je možné nastavit "české titulky"):


Švédsko a Norsko - tyto severské, a vždy "multikulturní" země postihla masová epidemie znásilňování a trvá nepřetržitě od roku 2009. Psali jsme v článku Evropa znásilněná islámem 18. prosince 2014.

Statistiky ukazují, že drtivé většiny znásilnění se dopouštějí muslimští imigranti. Podle švédské Národní rady kriminality (Brottsförebyggande radet — Bra) bylo ve Švédsku za rok 2013 na policii nahlášeno 5900 případů znásilnění. Toto číslo je o něco nižší než v předchozím roce, přesto je – stejně jako v několika posledních letech – blízké cifře 6000, přes 300 znásilněných bylo mladších 15 let. (zdroj: Znásilněné Švédsko islámem, autor: Jiří Vítek, blog.idnes.cz).

Podobné články:

Slova muslima: dobudeme Švédsko, podmaníme si celou Evropu

Bývalý švédský policista otevřeně promluvil o kriminalitě ve Švédsku

O čem se nesmí mluvit? O kriminalitě imigrantů ve Švédsku. Integrace přistěhovalců je jedno velké fiasko

Švédsko na cestě do pekla: 55 NO-GO zón

Švédové obviňují vládu z podpory přistěhovalců proti vlastním občanům. Muslimové totiž volí levici

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.