Olympionici si v RIU budou měřit čas českými hodinkami PRIM

Olympionici si v RIU budou měřit čas českými hodinkami PRIM
Autor fotografie: ELTON hodinářská, a.s.|Popisek: PRIM CZECH TEAM
22 / 06 / 2016, 13:30

Jediný český výrobce hodinek PRIM, společnost ELTON hodinářská, a.s. se již potřetí stal oficiálním dodavatelem Českého olympijského týmu.

Poprvé byli čeští sportovci vybaveni hodinkami značky PRIM na OH v Londýně, Primky zdobily jejich zápěstí i na zimní olympiádě v Soči. Na dnešní tiskové konferenci v Praze představili zástupci českého výrobce tyto hodinky veřejnosti.

Autorem návrhu letošní speciální edice hodinek PRIM je akademický malíř Milan Jaroš, mj. i tvůrce motivu pro Rio. Cílem designerů a konstruktérů ze společnosti ELTON hodinářská bylo vytvořit hodinky, které by jejich uživatel mohl nosit nejen při outdoorových aktivitách, ale i při společenských příležitostech.

Jako základ olympijské edice PRIM CZECH TEAM je použit model PRIM Pilot. Jeho robustní indexy, které se inspirovaly čísly na přístrojích v kabině stíhačky, připomínají i startovní čísla na dresech sportovců. A stejně jako na leteckých přístrojích, na černém podkladu číselníku jsou barevně zvýrazněny ručky, pro tuto příležitost v barvě české trikolory. Číselníku dominuje zlaté logo Czech Teamu s motivem Emila Zátopka – Nemůžeš? Přidej! - které jako by nám připomínalo, jak čas rychle utíká. Zlatý pásek pak symbolizuje metu všech olympijských sportovců - zlaté medaile.

Hodinky PRIM CZECH TEAM, které jsou součástí olympijské kolekce, budou nosit všichni nominovaní sportovci. Každý český olympionik, který v RIU získá zlatou medaili, bude navíc oceněn hodinkami PRIM DIPLOMAT, které patří mezi legendy novoměstské manufaktury.  

PRIM CZECH TEAM

Strojek:

 

kalibr 38

 

40 mm

 

48.7 mm

 

20 mm

Materiál pouzdra:

nerezová ocel 316L s černým povrchem DLC

Povrchová úprava:

leštěné a broušené, pískované

Korunka:

nerezová ocel 316L s černým povrchem DLC

Sklo:

Bohemian crystal

Číselník:

černý, bílý tisk, iluminované indexy

Víko:

plné závitové

Náramek:

řemínek NATO strap

Vodotěsnost:

5 ATM

Cena s DPH:

12.900,- Kč

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace