Kamery Wisenet s počítáním osob a teplotními mapami

Kamery Wisenet s počítáním osob a teplotními mapami
05 / 07 / 2016, 03:15

Výsledkem technologického partnerství, které uzavřely společnosti Hanwha Techwin Europe a Facit, bylo uvedení nových kamer Wisenet s počítáním osob a teplotními mapami. Všechny kamery jsou předem vybaveny aplikací společnosti Facit a lze je zprovoznit okamžitě po vybalení.

Kamera Wisenet s teplotními mapami

Kamera Wisenet SNV-6013/FHM s teplotními mapami dokáže poskytovat v reálném čase přesné informace o chování zákazníků v prodejnách. Zobrazuje často navštěvovaná místa, z nich lze vyčíst, jakými vzorci se chování nakupujících řídí, včetně doby, kterou na příslušných místech stráví. Díky shromažďování informací v delším čase může kamera poskytovat cenné informace podporující rozhodování, například identifikovat ta místa v prodejnách, kde příliš nedochází k aktivitě. Na základě těchto údajů lze pak rozhodovat o rozmístění produktů.

Webové uživatelské rozhraní zajišťuje přístup k datům v reálném čase. Kameru lze kromě toho vzdáleně nakonfigurovat, aby generovala denní, týdenní nebo měsíční přehledy přenášené prostřednictvím FTP či e-mailu. 

Počítání osob

Kamera SND-6084/FPC z řady Wisenet III disponuje obousměrným počítáním osob. Prodejci tak mohou měřit závislost mezi pohybem zákazníků a aktuálními prodeji. Mohou také určit nejrušnější dny, doby a sezóny a napomáhat při zvládání špiček a nahromadění zákazníků u pokladen. 

Jedinečná funkčnost

Kameru SND-6084/FPC lze nainstalovat do rohu místnosti nebo naproti vchodu a slouží k počítání osob i jako bezpečnostní kamera.

Podobně jako kamery Wisenet s teplotními mapami i kamera Wisenet s počítáním osob má webové uživatelské rozhraní. To lze využít k monitorování počtů zákazníků v reálném čase a k zobrazování grafů, které mohou zachycovat aktivitu zákazníků v průběhu určených časových období.

Technologické partnerství

Tím, že jsou v kamerách předinstalované  aplikace, které otestovala a vyhodnotila, se společnost Hanwha Techwin Europe snaží ušetřit instalačním pracovníkům, systémovým integrátorům a uživatelům čas i úsilí, které by jinak vynaložili na vyhledávání ve  stále rostoucím seznamu dostupných aplikací.

„Jsme hrdí na to, že jsme experty na špičkové monitorovací kamery a nahrávací technologie. Věnovali jsme pozornost požadavkům trhu a jsme připraveni nabídnout výběr řešení s předinstalovaným softwarem schopných okamžitého provozu. Zjednodušujeme tím výběr zákazníkům hledajícím celkové bezpečnostní řešení,“ konstatuje Bob (H.Y.) Hwang Ph.D., Managing Director Hanwha Techwin Europe. „Proto jsme navázali technologická partnerství s celou řadou specializovaných vývojářů aplikací, jako je Facit, kteří dokáží využít výhody otevřené platformy představované kamerami WisenetIII.

Díky tomu, že nabízíme kamery WisenetIII s teplotními mapami a počítáním osob, které jsou předem vybaveny aplikacemi společnosti Facit a schopny okamžitého provozu, šetříme čas i náklady na instalaci a poskytujeme bezproblémová a snadno konfigurovatelná řešení.“

Tagy článku