M2C Space dohledové centrum posílilo o další pozice dispečerů poskytující služby facility managementu síťovým retailovým zakázkám

M2C Space dohledové centrum posílilo o další pozice dispečerů poskytující služby facility managementu síťovým retailovým zakázkám
Autor fotografie: M2C|Popisek: dohledové centrum společnosti M2C
19 / 07 / 2016, 08:30

Společnost M2C získala v oblasti síťových retailových zakázek za poslední roky silnou pozici.

Zejména se jedná o služby údržby, revizí VZT, revizí bezpečnostních technologií a havarijní pohotovostní služby. Pro správný chod přijímání požadavků od klientů i jednotlivých nájemních jednotek či provozoven využívá systém CAFM. Ten dává přehled o zadání a průběhu požadavků v koordinaci s dispečerem.

Vzhledem k poptávce a individuálnímu přístupu ke stávajícím i potenciálním klientům v době technologií a nedostatku lidských sil dispečeři tak usnadňují, plánují a koordinují práci servisních týmů. Tato pozice v rámci síťových zakázek dokáže nejen ušetřit finanční prostředky při plánování tras, ale také i lidskou sílu správným včasným přijetím požadavku a rychlou reakcí, což je při dnešní nízké nezaměstnanosti velmi důležité.

M2C Space dohledové centrum se tak v rámci FM zakázek rozšiřuje a jeho operační důstojníci budou ještě více poskytovat pro klienty služby z oblasti FM jako například dálkové odečty energie, vzdálený dohled MaR.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.