Acronis sponzoruje Scuderia Toro Rosso na Velké ceně Maďarska

Acronis sponzoruje Scuderia Toro Rosso na Velké ceně Maďarska
21 / 07 / 2016, 02:30

Technologická inovace, rychlost a přesnost jsou klíčovými faktory jak pro Scuderia Toro Rosso tak pro Acronis.

Scuderia Toro Rosso, závodní tým Formule 1, oznámila nové partnerství se společností Acronis, celosvětovým lídrem v oblasti hybridních cloudových řešení ochrany dat.

“Jsme potěšeni, že Acronis si zvolil náš tým k oslavě rychlosti a technologické dokonalosti řešení Acronis Backup 12 u příležitosti Velké ceny Maďarska v neděli 24. července,“ řekl, Franz Tost, ředitel týmu.

Formule 1 je nejrychlejší, technologicky nejpokročilejší a na data nejnáročnější světový sport, zatímco technologie Acronis podporují globálně nejrychlejší řešení ochrany dat, což vytváří předpoklady pro dokonalé partnerství.

Logo společnosti Acronis bude umístěno na boku závodního vozu. Dříve, než vůz objede jedno kolo, uživatelé řešení Acronis Backup 12 budou schopni obnovit 5 serverů. Acronis Backup 12 je s časem obnovy do 15 sekund globálně nejrychlejší řešení, díky kterému mají podniky a IT manažeři lepší kontrolu nad svými daty a IT infrastrukturou než kdy dříve.

Podle nejnovější zprávy Network Testing Labs předčil Acronis Backup 12 všechny své konkurenty – např. 180GB virtuální stroj zazálohuje za 36,5 minuty, což je mnohem méně než nejbližší konkurence. To činí z Acronis Backup 12 nejrychlejší technologii ochrany dat na světě.

Aby demonstrovala svou rychlost, zvolila společnost Acronis tým Scuderia Toro Rosso jako partnera globálního uvedení řešení Acronis Backup 12.  Smazání milisekund na jedno kolo může znamenat rozdíl mezi výhrou a porážkou. Snížení doby obnovy dat ze standardních 15 minut na 15 sekund může znamenat rozdíl mezi obchodním úspěchem a ohrožením existence podniku.

“Acronis je špičková technologická společnost, rychle rostoucí v oblasti ochrany dat, která je velmi úzce spojena s našim sportem. Naše spolupráce bude znamenat krok vpřed pro obě strany,“ řekl Daniil Kvyat, jezdec Toro Rosso.  

“Tým Scuderia Toro Rosso sice soutěží v motorismu, ale Acronis se může pod jeho filozofii úspěchu, kterou je kombinace osobní vynalézavosti, týmové podpory a špičkových technologií a inženýrství, plně podepsat. Jsme hrdí, že Scuderia Toro Rosso je hlavní partnerem uvedení Acronis Backup 12,“ řekl  Serguei Beloussov, zakladatel a výkonný ředitel společnosti Acronis.

O společnosti Acronis

Acronis poskytuje řešení pro zálohování, obnovu po haváriích a bezpečné sdílení a synchronizaci dat. Produkty společnosti Acronis chrání data více jak 5 miliónů jednotlivců a 500 000 podniků ve více než 145 zemích. Poskytují snadno použitelné, komplexní a bezpečné zálohy všech souborů, aplikací a operačních systémů napříč všemi prostředími – virtuálními, fyzickými, cloudovými i mobilními. Na českém trhu společnost působí od roku 2003. Více na www.acronis.cz či www.acronis.com

Tagy článku