Pomoc obětem trestných činů

Pomoc obětem trestných činů
Autor: MV ČR
17 / 08 / 2016, 03:15

Ministerstvo vnitra upozorňuje na webové stránky, kde mohou najít oběti trestných činů návod, jak postupovat v konkrétních případech.

Trestný čin nebo jiná traumatizující událost se mohou dotknout každého z nás. Kdokoli se může ocitnout v roli oběti, svědka nebo dokonce pozůstalého po oběti tragické události. A každý v takové
situaci reaguje jiným způsobem.

Mohou se objevit i velmi silné stresové reakce, které jsou přirozenou odezvou na náročnou či dokonce extrémní událost. Pokud jste se stali obětí trestného činu nebo jste prožili jinou mimořádnou událost, nezůstávejte na zpracování a řešení situace sami.

Na stránkách Ministerstva vnitra najdete důležité informace pro oběti trestných činů a osoby zasažené mimořádnými událostmi, které můžete pro zvládnutí takové situace potřebovat.


Více informací najdete zde

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace