Rychlost, obratnost, výkon… Ericsson je zapálený sportovec

Rychlost, obratnost, výkon… Ericsson je zapálený sportovec
17 / 08 / 2016, 03:00

Vysoce výkonná HD řešení společnosti Ericsson umožnují spolu s televizní sítí NBC Olympics potěšit milióny diváků během letních olympijských her v Rio de Janeiru v Brazílii.

NBC Olympics, divize společnosti NBC Sports Group (NBC = National Broadcasting Company), zvolila společnost Ericsson (NASDAQ: ERIC) hlavním poskytovatelem pro zpracování video záznamů a jejich distribuci na letních olympijských hrách 2016 v Rio de Janeiru v Brazílii.

Ericsson zajistil širokou škálu svých řešení pro zpracování videí a používá pokročilé modulární řešení, díky kterým televizní síť NBC Olympics poskytuje vysoce kvalitní a spolehlivé HD vysílání pro miliony diváků. Inženýři ze společnosti Ericsson také poskytují celodenní podporu během natáčení přímo v místě her v Brazílii, stejně jako pomáhají s nastavením a řízením celého systému.

Elisabetta Romano, vice-prezidentka pro televizní vysílání a média ve společnosti Ericsson, v rámci spolupráce řekla: Olympijské hry jsou sledovány fanoušky po celém světě, lidé je milují a my jsme hrdí, že můžeme být spolu s NBC Olympics součástí poskytovaného vysílání. Naše prověřené řešení poskytuje nástroje pro tvorbu, zprostředkování i distribuci obsahu, a tak zajišťuje, že američtí fanoušci jsou svědky každého napínavého sportovního momentu v nejlepší možné kvalitě.

 Opět jsme dali důvěrů flexibilní a spolehlivé produktové řadě od společnosti Ericsson, která se stará o MPEG kompresi našich videoformátů. řekl David Mazza, Senior Vice President, Engineering v NBC Olympics, Když potřebujeme vyvážit poměř mezi šířkou pásma a vysokou kvalitou obrazu, tak víme, že Ericsson nám vždy dá tu nejlepší kvalitu obrazu v rámci dostupné datové kapacity.

Naše aktuální spolupráce s NBC Olympics je skvělé svědectví o našich kompresních řešeních a službách, které spotřebitelům poskytují skutečně bezproblémové a dechberoucí zážitky na všech možných zařízeních. dodává Elisabetta.

Za téměř 25 let vývoje technologických řešení, která vytváří průkopnické a pokročilé metody komprese videa, přinesla společnost Ericsson spotřebitelům novou úroveň televizních zážitků. Řešení společnosti Ericsson byla naposledy použita NBC Olympics v roce 2014 pro zimní olympijské hry v Soči, před tím posílila produkci NBC Olympics v roce 2012 na letních olympijských hrách v Londýně, v roce 2010 na zimních olympijských hrách ve Vancouveru, v roce 2008 v Pekingu a také v roce 2006 v italském Turíně.

O NBC Olympics

NBC Olympics, divize televizní sítě NBC Sports Group, je odpovědná za výrobu a propagaci olympijského pokrytí od televizní sítě NBC Universal. Divize je známá pro přínos v rámci přenosu olympijských her, cenami ověnčenou produkci a schopnost seskupovat největší publikum v historii americké televize. Pro více informací o pokrytí NBC Olympics na letošních letních olympijských hrách v Riu najdete na odkaze zde: //nbcsportsgrouppressbox.com/

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.