G4S Cash Solutions zajišťuje svoz a zpracování hotovosti pro síť čerpacích stanic MOL Česká republika

G4S Cash Solutions zajišťuje svoz a zpracování hotovosti pro síť čerpacích stanic MOL Česká republika
Autor: G4S|Popisek: Ilustrační foto
23 / 09 / 2016, 03:15

Společnost G4S Cash Solutions (CZ), přední poskytovatel cashových služeb spojených s manipulací s hotovostí, nově zajišťuje svoz a zpracování hotovosti pro všech 315 čerpacích stanic, které v České republice provozuje skupina MOL Česká republika.

G4S nově zajišťuje svoz a zpracování hotovosti, svoz interní pošty a dotace mincí pro celou síť čerpacích stanic značky MOL. Společnost v minulosti spolupracovala s firmou Agip, kterou převzala skupina MOL, a zajišťovala tak služby pro zhruba 130 čerpacích stanic pod značkou Agip. Díky vyhranému výběrovému řízení G4S rozšiřuje služby na všechny čerpací stanice skupiny MOL.

„Společnost MOL Česká republika při výběrovém řízení kladla důraz na dlouholeté zkušenosti na trhu a celorepublikové pokrytí. Naší velkou výhodou tedy bylo, že již v tomto segmentu máme zkušenosti, a tak se nám podařilo rozšířit portfolio klientů o další síť čerpacích stanic,“ říká Josef Svoboda, Managing Director G4S Česká republika.

„Během naší předchozí spolupráce se firma G4S osvědčila a prokázala své kvality, proto vítame rozšíření partnerství. Jako druhý největší provozovatel sítě čerpacích stanic na českém trhu si samozřejmě uvědomujeme svoji odpovědnost a klademe důraz na spolehlivost a odbornost u sebe i u svých dodavatelů,“ dodává Kristína Félová, generální ředitelka společnosti MOL Česká republika.

O společnosti G4S

G4S je světovou jedničkou v poskytování komplexních bezpečnostních řešení. Specializuje se na outsourcování podnikových procesů, hodnotí současná i budoucí rizika a navrhuje bezpečná řešení vedoucí k minimalizaci jejich dopadu. G4S má strategicky rozmístěné pobočky ve více než 125 zemích, zaměstnává 657 000 pracovníků a je tak významným poskytovatelem řízení rizik a ochrany podnikatelských i vládních subjektů. V České republice se G4S zaměřuje zejména na bezpečnostní služby v oblasti ochrany majetku a osob (divize G4S Secure Solutions (CZ), a.s.) a cashové služby spojené s manipulací hotovosti (divize G4S Cash Solutions (CZ), a.s.) www.g4s.cz

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace