Hanwha Techwin uzavírá globální partnerství se společností ImmerVision

Hanwha Techwin uzavírá globální partnerství se společností ImmerVision
Autor: Hanwha Techwin
24 / 09 / 2016, 00:15

Společnost Hanwha Techwin (dříve Samsung Techwin), lídr v oblasti monitorovacích bezpečnostních řešení s průkopnickým designem a ve výrobě technologií pro zpracování obsahu, podepsala 30. srpna se společností ImmerVision, vynálezcem 360stupňového panoramatického objektivu a světovým expertem na imerzivní optické technologie, dohodu o globálním technologickém partnerství.

Společnost ImmerVision sídlí v kanadském Montrealu. Díky tomuto partnerství budou veškeré 360° kamery Wisenet uvedené v blízké budoucnosti opatřeny certifikátem ImmerVision Enables a to včetně modelů, které již společnost Hanwha Techwin představila. Očekává se, že to přispěje k výraznému zvýšení kompatibility s řadou VMS rovněž opatřených certifikátem ImmerVision Enables.

360° kamery Wisenet společnosti Hanwha Techwin opatřené certifikátem ImmerVision Enables nejen, že umožní panoramatické monitorování s obrazem, v němž nedochází k degradaci rozlišení a zkreslení, ale navíc budou poskytovat vysoce detailní a křišťálově jasné záběry a videa s bezchybným celkovým zorným polem bez slepých míst. Přitom budou využívány vysokomegapixelové optické objektivy společnosti Hanwha Techwin.

Očekává se, že společnost Hanwha Techwin díky inovativní a imerzivní sledovací funkčnosti využije tyto profesionální produkty a řadu stávajících řešení a zacílí na různé vertikální trhy v oblasti monitorování městského prostředí, letišť, přístavů, průmyslových oblastí atd.

„Naše špičkové bezpečnostní monitorovací produkty a řešení využívající 360° optickou technologii a inovativní proprietární čipovou sadu se softwarovou technologií Enables společnosti ImmerVision budou vykazovat neuvěřitelnou úroveň spolupráce a přinesou na trh s bezpečnostními řešeními zcela novou hodnotu,“ konstatuje David Kim, senior viceprezident společnosti Hanwha Techwin pro globální prodej a marketing.

„Jsme nadšeni partnerstvím se společností Hanwha Techwin, zkušeným výrobcem vysoce kvalitních bezpečnostních monitorovacích produktů a řešení,“ říká Pascale Nini, prezidentka a výkonná ředitelka společnosti ImmerVision. „Toto partnerství zajistí, že zákazníci společnosti Hanwha Techwin budou moci využívat výhody nabízené technologiemi certifikovanými pro software Enables společnosti ImmerVision. A kromě toho jsme nadšeni i možností integrovat naši technologii do budoucích špičkových 360° produktů.“

Prostřednictvím tohoto globálního partnerství vytvoří Hanwha Techwin nové obchodní příležitosti s různými službami/produkty, které budou kombinovat technologie obou společností, a aktivní spolupráce za tímto účelem bude pokračovat.

O společnosti Hanwha Techwin

Hanwha Techwin je součástí Hanwha Group a nabízí spolehlivá bezpečnostní řešení navržená tak, aby uspokojila současné i budoucí požadavky profesionálů z oboru. Hanwha Techwin staví na zkušenostech s optickými technologiemi a technologiemi pro zpracování obrazu nashromážděných za 30 let. Společnost upevnila své vedoucí postavení v oblasti bezpečnostních řešení vývojem a výrobou špičkových bezpečnostních systémů, včetně kamer, videorekordérů a IP síťových zařízení, a postoupila k tomu, aby se stala dodavatelem celkových bezpečnostních řešení. www.hanwha-security.com

O společnosti ImmerVision

ImmerVision je předním inovátorem v oblasti 360stupňového panoramatického zobrazování. Svoji patentovanou panomorfní optickou a softwarovou technologii licencuje globálním výrobcům objektivů, výrobcům produktů a vývojářům softwaru. Panomorfní objektivy jsou jediné objektivy, které adaptovat pro libovolnou kameru, libovolný senzor a libovolného spotřebitele a komerční nebo státní trh. ImmerVision Enables je uznávaný standard pro 360stupňová řešení a aplikace. www.immervisionenables.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace