Skončilo Dell EMC Forum 2016. Společnost Dell EMC v Česku poprvé představila své společné portfolio

Skončilo Dell EMC Forum 2016. Společnost Dell EMC v Česku poprvé představila své společné portfolio
Autor: Dell|Popisek: Jiří Kysela a Jiří Svěrák
19 / 10 / 2016, 23:00

Praha, 19. října – V Praze se dnes uskutečnila konference Dell EMC Forum 2016. Jejím ústředním tématem byla digitální transformace. Jednalo se o první prezentaci společného portfolia obou společností v České republice od jejich sloučení, ke kterému došlo před 42 dny.

Konferenci otevřeli oba generální ředitelé společností Dell a EMC Jiří Kysela a Jiří Svěrák společně s hlavním řečníkem Simonem Walshem, výkonným ředitelem společnosti Virtustream, která nyní také spadá pod skupinu Dell Technologies. Ten hovořil o digitální transformaci, kterou právě sloučení obou společností na trh IT technologií přináší. Na něj pak navázali další řečníci z řad nově vzniklé společnosti Dell Technologies.

„Dnes jsme chtěli našim zákazníkům především ukázat, že spojení obou společností není důvod k obavám, ale naopak velký krok kupředu. Máme nyní jediné portfolio na světě, které dokáže kompletně obsloužit IT zázemí jakékoliv velikosti,“ řekl generální ředitel českého Dellu Jiří Kysela. Byť v některých částech dochází k překryvu produktů, jedná se o malé procento a nově nabízené „bezešvé“ portfolio, které jsou v Dell Technologies schopni nabídnout zákazníkům všech velikostí, má především řadu výhod. Mezi ně pak patří především rychleji dostupné kompletní služby a jejich snazší implementace.

Zástupci Dell Technologies představili návštěvníkům své vize i produkty v rámci série přednášek a nechyběla ani expozice nejnovějších technologií a produktů. 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace