Chytré hodinky GPS W2 pro vyšší bezpečnost dětí

Chytré hodinky GPS W2 pro vyšší bezpečnost dětí
Autor fotografie: SpyShop24.cz|Popisek: Chytré hodinky GPS W2
19 / 10 / 2016, 17:45

SpyShop24.cz dodává na český trh chytré hodinky GPS W2, které doplňují ucelenou řadu lokátorů pro zvýšení bezpečnosti osob a monitorování majetku.

Chytré hodinky GPS W2  přinášejí jednoduché a dostupné řešení jednoho ze závažných problémů dnešní doby: Jak zvýšit bezpečí našich blízkých, v tomto případě těch nejvíce zranitelných, našich dětí. 

Chytré hodinky GPS W2 jsou dodávány v atraktivních pastelových barvách a vyznačují se jednoduchou obsluhou a vysokou odolností. Díky atraktivnímu designu si tyto hodinky malé děti oblíbí a budou je rády nosit. Jsou určeny pro všechny zodpovědné rodiče, kteří se obávají o bezpečí svého dítěte, v době, kdy se pohybuje mimo domov.

Velké tlačítko SOS umístěné na boku hodinek umožňuje rychlé navázání spojení s rodiči, kdykoli se dítě cítí ohroženo, vždy když se dostane do nebezpečné nebo stresující situace.

GPS lokátor v hodinkách umožní dítě lokalizovat s přesností 5 – 15 metrů a nabízí i službu Geofence, tedy možnost vytvořit pro dítě bezpečnou zónu. Pokud se dítě dostane mimo tuto přednastavenou zónu, rodič nebo zodpovědná osoba ihned získá o této skutečnosti informaci. Vestavěný akumulátor Li-Polymer 600 mAh zajistí až tři dny provozu na jedno nabití. Hodinky spolupracují se SIM kartami všech běžných operátorů.

Cena a dostupnost

Chytré hodinky GPS W2 jsou nabízené ve třech atraktivních barvách (modré, růžové a zelené) a jsou dostupné prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz 
Cena je 3 870 vč. DPH

Technické specifikace a služby - shrnutí

Přesná lokalizace
GPS pro děti využívá přijímač ANT GPS, který umožňuje lokalizaci dítěte s přesností až 10 m v případě příznivých atmosférických podmínek.

Integrované antény
Vestavěné antény ANT GPS a ANT GSM poskytují uspokojivý a stabilní provoz.

Připojení GSM
Na boku dětských hodinek s GPS lokátorem byl umístěn slot SIM karty. Po vložení nabité předplacené nebo paušální karty operátora získá dítě možnost rychlého odeslání SMS zprávy nebo poplašného spojení s rodičem nebo opatrovníkem.

Software
Konfigurace zařízení je možná z úrovně bezplatného programu, který umožňuje zadání nouzových čísel, času a přesného data.

Napájení
Chytré hodinky s GPS lokátorem W2 jsou napájeny vestavěným akumulátorem. Nabíjení akumulátoru probíhá pomocí přiloženého USB kabelu, který je nutné připojit k počítači nebo jinému zdroji napájení.

Tlačítko SOS
Na boku hodinek GPS W2 se nachází velké tlačítko SOS, které umožňuje rychlé hlasové spojení s rodičem nebo opatrovníkem v případě náhlého ohrožení.

Odolná konstrukce GPS
Konstrukce dětských hodinek s GPS lokátorem je odolná proti nárazům a silným otřesům, což je velmi důležité při nekoordinovaných pohybech dětí během velkého množství her.

GeoFence
Velmi užitečná funkce, která umožňuje dohlížet na bezpečí dítěte, je možnost nastavení bezpečné vzdálenosti od domu. V případě překročení vymezené zóny bude opatrovníkovi vyslán signál

Třída zařízení      
GPRS multislot class 12, Chipset GPS22 kanálů

Citlivost
typická -148dBm, lokalizace -165dBm

Modul GSM
BD2, 1561,098MHz/ L1, 1575,42MHz C/A code

Certifikáty
CTA, CE, 3C

Odolnost vůči vlhkosti
5% - 95%

Napájení
akumulátor Li-Polymer 600 mAh

Doba práce
2-3 dny

Pracovní teplota 
-20 °C do +70 °C

Rozměry
3,1 × 5,2 × 11,2 cm

 

Tagy článku