Komunikaci malých podniků posílí kompaktní systém Panasonic IP-PBX

Komunikaci malých podniků posílí kompaktní systém Panasonic IP-PBX
Autor fotografie: Panasonic
03 / 11 / 2016, 03:15

Společnost Panasonic představila nový kompaktní komunikační server IP-PBX, který splňuje specifické potřeby malých a domácích kanceláří (SOHO) v oblasti komunikace, hospodárnosti a mobility.

Systém KX-HTS32 kombinuje tradiční a IP technologie a lze jej využít buď jako zbrusu nové komunikační řešení šité přesně na míru, nebo ho integrovat do stávajícího systému PBX za účelem využití vnějších linek SIP bez nutnosti investice do dalších licencí nebo IP zařízení.

Hlavní jednotka KX-HTS32 nabízí integrovanou bezdrátovou síť Wi-Fi a router, bránu pro připojení vzdálených zařízení, nespočet funkcí pro řízení hovorů a podporuje stále oblíbenější trend BYOD (Bring Your Own Device), čímž umožňuje rychlé vyřízení hovorů nebo jejich přesměrování na chytré nebo domácí telefony. Tím se eliminuje potřeba komplikovaného a nákladného řešení VPN a snižují se nároky na další pracovní sílu.

Volajícími zanechané vzkazy lze posílat na E-mail a integrovaná funkce „Meet Me Conference“ umožňuje vzdálené připojení většího počtu zaměstnanců ke konferenčním hovorům. Možnost pagingu dále umožňuje souběžný přenos důležitých informací k zaměstnancům v různých lokalitách.

Zařízení lze také kombinovat se stolními IP videotelefony (KX-HDV430) za účelem video komunikace a videokonferencí bez nutnosti použití VPN a ve spojení s řadou dveřních videotelefonů/videokamer KX-NTV může posloužit jako jednoduchý monitorovací a bezpečnostní systém.

Carlos Osuna, marketingový manažer divize Communications Solutions společnosti Panasonic, vysvětluje: „Segmentům malých a domácích kanceláří (SOHO) a malých a středních podniků (SME) bedlivě nasloucháme, abychom pochopili jejich unikátní komunikační potřeby, a plodem našeho úsilí je právě model KX-HTS32. Je kompaktní, snadno se používá a dá se rozšířit. Poslouží ke zlepšení komunikace, zvýšení mobility pracovníků, a protože kombinuje tradiční i moderní IP technologie, zajistí malým podnikům konkurenceschopné komunikační řešení.

Další informace o komunikačních řešeních Panasonic najdete na stránce: //business.panasonic.eu/communication-solutions/

Tagy článku