Bezpečnostní dveře FAB řeší bezpečnost komplexně

Bezpečnostní dveře FAB řeší bezpečnost komplexně
Autor fotografie: ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o
08 / 11 / 2016, 03:00

Pořádné dveře jsou základem k domácí pohodě. Aby bezpečí bylo co nejvyšší, je třeba vstup do domácnosti řešit komplexně.

A právě to přináší Bezpečnostní dveře FAB Protekt.

ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.oTen, kdo je nainstaluje, nemusí se bát zlodějů. Přes tyto dveře se nedostane nikdo silou, ani sofistikovanějšími metodami. Pokud jde o samotné dveře, ty se instalují do vícenásobně zesílené ocelové zárubně, která je vylitá betonem a vyrobena přímo na míru tak, aby šly dveře lehce zasadit do ocelových pantů.

Samotná konstrukce pak má aktivní a pasivní jisticí body, které zvyšují odolnost dveří proti jejich vytlačení ze zárubně, vysazení ze závěsů či vypáčení. Pokud to chce zloděj zkusit jinak, opět nepochodí, do dveří je totiž nainstalovaný bezpečnostní zámek s cylindrickou vložkou ve čtvrté, tedy nejvyšší třídě.

Kování zase má takzvaný překryt, k vložce se tak vlastně ani nedá žádnými zlodějskými nástroji dostat. A co víc, dveře odolají i ohni a díky těsnění skvěle izolují zápach a hluk ze společných bytových prostor.

Bezpečnostní dveře FAB Protekt

  •  Ocelové vnitřní výztuhy, ocelový rám, ocelová dvouplášťová konstrukce
  • Bezpečnostní certifikovaná zárubeň, svařovaná, vícenásobně zesílená, vylitá betonem
  • Silikonové těsnění dveří a zárubně proti hluku a pachům, protipožární těsnění
  • Protipožární ochrana garantovaná v certifikátu na 30 minut

 

www.fab.cz

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.