To není USB flash disk!

To není USB flash disk!
Popisek: SpyShop24.cz uvádí na český trh špionážní minikameru Esonic CAM-U7 v podobě USB flash disku
26 / 11 / 2016, 03:30

SpyShop24.cz uvádí na český trh špionážní minikameru Esonic CAM-U7 v podobě USB flash disku

Jednou z možností jak chránit svůj majetek, sebe či blízké osoby představují minikamery skryté v předmětech denní potřeby. Mnohokrát se každý z nás dostal do situace, kdy nás napadlo: „Škoda, že to nemám nahrané“. Mohlo se jednat o pracovní, soukromý nebo obchodní rozhovor, podezření na neoprávněné chování spolupracujících osob či kontrolu soukromého majetku v bytě či kanceláři. Mikrokamery lze snadno ovládat a mohou je používat všichni, ačkoliv existují jistá právní omezení, která zakazují nahrávat cizí osoby bez jejich souhlasu. Minikamera Esonic CAM-U7 představuje velmi kvalitní řešení, které je skryto do podoby USB flash disku.

„Špionážní kamery a minirekordéry jsou určeny osobám, které chtějí bezpečně a velmi diskrétně zaznamenávat a zapisovat obraz a zvuk ve vysoké kvalitě,“ vysvětluje Přemysl Lezianka, manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku, a dodává: „Mnoho situací z každodenního života vystavuje nebezpečí nás, naše děti, blízké a ohrožuje náš majetek. Odpovědí na tyto hrozby jsou miniaturní skryté kamery a DVR rekordéry, které snadno a bezpečně umožňují nahrávat obraz ve vysokém rozlišení a zaznamenávat zvuky z okolí.“

Minikamera Esonic CAM-U7 se se vyznačuje vysokou kvalitou provedení. Používá prvotřídní součástky, nabízí dlouhou pracovní dobou a velmi dobré technické parametry. Zařízení svým vzhledem připomíná USB paměť. Obrazový a zvukový záznam lze přehrávat přímo z kamery po zasunutí do USB rozhraní počítače nebo lze využít čtečky záznamových karet. Formát AVI pak přehrávají bez problémů všechny běžné multimediální přehrávače. Zorného pole minikamery je 60°. Mini objektiv je instalován v pohyblivé hlavici, která umožňuje práci ve vertikální a v horizontální poloze. Otáčení je možné v rozsahu 90°. Minikamera samozřejmě nemusí být zasunuta do USB rozhraní, pracuje nezávisle na počítači. Přídavná spona umožňuje snadnější připevnění, například ke kapse obleku. Kamera může pracovat i v režimu detekce pohybu, to znamená, že se aktivuje při zaznamenání pohybu v monitorovaném prostoru.

Cena a dostupnost:

Skrytá minikamera Esonic CAM-U7 je dodávána na český trh prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz za 3 419 Kč včetně DPH.

Esonic je jednička ve výrobě skrytých zařízení pro nahrávání zvuků z okolí. Vlajkovou lodí společnosti jsou diktafony skryté v předmětech každodenní potřeby (USB flash disky, propisky, MP3 přehrávače) a rekordéry nahrávající konverzaci přes mobilní telefon.

Technické specifikace a parametry

Výdrž: od 2 do 10 h

Formát videa: AVI

Externí paměť: SD/SDHC do 128GB

Přehrávání: Přečtení nahrávek z USB kamery Esonic CAM-U7 může být realizováno pomocí čtečky paměťových karet nebo přímo po připojení kamery do USB portu počítače. Soubory ve formátu AVI mohou být přehrávány na každém standardním multimediálním přehrávači.

Miniaturní objektiv: Mini objektiv je instalován v pohyblivé hlavici, která umožňuje práci ve vertikální a v horizontální poloze (otáčení v rozsahu 90°). Přídavná spona umožňuje snadnější připevnění, například ke kapse obleku.

Matrice CMOS vysoké kvality: Minikamera  Esonic CAM-U7 disponuje pokročilou matricí CMOS, která se vyznačuje nízkou hladinou šumů a umožňuje zaznamenávání obrazu vysoké kvality v HD rozlišení 720p (1280×720) s rychlostí 30 políček/s.

Aktivace nahrávání po zaznamenání pohybu: Minikamera Esonic CAM-U7 umožňuje nahrávání v režimu s automatickou aktivací pohybem, což umožňuje úsporu paměti a prodloužení pracovní doby.

Dva pracovní režimy: V stálém režimu probíhá nahrávání do okamžiku vypnutí zařízení, vybití akumulátoru nebo zaplnění paměti. Soubory se ukládají každých 10 minut. V režimu aktivace detekcí pohybu se nahrávání spouští na 10 minut.

Značení nahrávek: Navíc má kamera Esonic CAM-U7 v USB flash disku funkci označení nahrávek razítkem s aktuálním datem a časem, což usnadňuje pozdější vyhodnocení zaznamenaných materiálů a zvyšuje věrohodnost díky zkomplikování manipulace.

Intuitivní obsluha: Obsluha této minikamery je jednoduchá a intuitivní, ovládání práce rekordéru probíhá s pomocí jednoho přepínače, který umožňuje spuštění nahrávání v stálém režimu nebo v režimu detekce pohybu. Minikamera Esonic CAM-U7 signalizuje svůj stav a stav nabití akumulátoru pomocí diskrétní LED diody.

Podpora karet microSD/SDHC: Záznam se ukládá na vyměnitelné paměťové karty micro SD/SDHC s podporou kapacity do 128GB, které pojmou 16 h nahrávek (komprese dat 8GB/1h).

Pohodlné způsoby napájení: Kamera v USB flashdisku Esonic CAM-U7 umožňuje výběr způsobu napájení v závislosti na potřebách a podmínkách nahrávání.

Vestavěný výkonný lithiovo-polymerový akumulátor - kapacita 320 mAh - umožňuje práci zařízení po 2h v režimu nepřerušovaného nahrávání a až 4h v režimu čekání na detekci pohybu (aktivace a záznam nahrávky poměrově zkracují pohotovostní dobu).

Napájecí paket na 3 baterie AAA - připojený k zařízení prodlužuje čas fungování až na 5h záznamu a 10hpohotovosti.

Připojení k externímu zdroji energie - v režimu aktivace pohybem umožňuje vedení dlouhodobého monitorování a nahrávání plných 16 h na kartě 128 GB. Dostupné jsou dvě možnosti: připojení k USB portu počítače nebo síťový adaptér.

Vestavěný mikrofon: Mikrofon Esonic CAM-U7 je vybaven vysokou citlivostí a umožňuje nahrávání zvuků v okolí audio-video rekordéru. Hovor vedený v místnosti může být zachycen ze vzdálenosti 5-7 metrů.

Matrice 1,3 Mpx CMOS • Rozlišení videa 1280×720 (HD 720p) • Počet snímků za sekundu 30 fps • Zorný úhel 61°

• Minimální osvětlení 1lx • Formát videa AVI • Komprese videa MJPG 16,4 Mbps • Audio kodek PCM • Bit rate audia 128 Kbps • Frekvence 8 kHz • Zvuk mono • Podpora karet  microSD/SDHC do 128GB • Spotřeba paměti 8 GB/1h • Napájení USB DC 5V • Vestavěný akumulátor 320mAh •Externí napájecí paket: 3 × baterie AAA • Výdrž 1 nepřerušovaného nahrávání: do 2h / 5h • V režimu čekání na detekci pohybu: do 4h / 10h • Po připojení k síti: neomezená výdrž • Délka nabíjením do 2h

• Operační systémy Windows 2000, XP, Vista, 7, 8, 10 • Rozhraní USB 2.0 High Speed • Rozměry              82 × 26 × 13,5 mm

• Hmotnost 22 g

 

Tagy článku