Ultrazvuk spolehlivě odežene psa!

Ultrazvuk spolehlivě odežene psa!
08 / 12 / 2016, 11:00

SpyShop24.cz uvádí na český trh jeden z nejlepších odstrašovačů psů na trhu, americký Dazer II.

Dazer II je profesionální ultrasonický odstrašovač psů. Tento originální americký výrobek si s ohledem na spolehlivost a účinnost fungování získal značnou popularitu po celém světě. Využívá akustické vlny s frekvencí v rozpětí 20-25 kHz, které jsou pro člověka neslyšitelné, ale velmi nepříjemné pro psy a divoká zvířata.

Obsluha je jednoduchá. Stačí nasměrovat zařízení směrem k agresivnímu zvířeti a stisknout tlačítko. Ultrazvuk zvíře odpuzuje a přitom mu nezpůsobí trvalé poškození sluchu. Profesionální odstrašovač může být používán také při školení a drezuře psů.

„Dazer II je jedním z nejlepších odstrašovačů psů na trhu. Podle testů je účinný ve více než 90 % případů,“ vysvětluje Přemysl Lezianka, manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku, a dodává: „navíc má velmi příznivou cenu a může se tak stát vhodným dárkem.“

Dazer II je kompaktní, lehké a praktické zařízení. Váží pouhých 53 g a jeho rozměry jsou 12 x 7 cm. Spolehlivě zahání psa ve vzdálenosti od 8 do 20 metrů s ohledem na velikost a útočnost zvířete.  Spona umožňuje pohodlné připevnění k opasku.

Ideálně se osvědčil jako efektivní ochranný prostředek pro běžce, cyklisty, děti, poštovní doručovatele, výběrčí inkasa, pracovníky v uniformách, myslivce a další osoby, které potřebují efektivní ochranu před útočícími zvířaty.

Cena a dostupnost:

Ultrasonický odstrašovač psů Dazer II je dodáván na český trh prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz za 832 Kč včetně DPH. Na výrobek je poskytována roční záruka.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace