10 vzácnych fotiek z histórie, ktoré ste pravdepodobne ešte nevideli

10 vzácnych fotiek z histórie, ktoré ste pravdepodobne ešte nevideli
Popisek: Nemecký robotník AUGUST LANDMESSER, ktorý ma manželku židovku, odmieta pozdraviť Adolf Hitlera. Fotografia vznikla v roku 1936, v Hamburgu.
16 / 07 / 2016, 12:00

Vďaka vynájdeniu fotoaparátu sa nám navždy zachovalo mnoho vzácnych momentov a záberov. My sme pre vás zozbierali 10 unikátnych fotografii, ktoré ste pravdepodobne nikdy nevideli.

2 ročný Dalai Lama, rok 1937.

 Pohreb amerického prezidenta Franklina D. Roosevelta, 1945.

Kráľovná Kráľovná Alžbeta počas  druhej svetovej vojny.

Pilot snažiaci sa zapnúť motor vo vzduchu lietadla, ktoré prestalo fungovať.

 Barack Obama a jeho basketbalový tím na strednej.

 Testovanie bezpečnostnej helmy, rok 1912.

Zbraň určená na lov kačíc, fotka zo začiatku 20. storočia.

Charlie Chaplin a Albert Einstein.

Usáma bin Ládin po tréningu juda.

Zdroje: doba.sk, dobajedu.cz/ 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace