12. ročník dne otevřených dveří společnosti Red Hat přilákal téměř 700 zájemců

12. ročník dne otevřených dveří společnosti Red Hat přilákal téměř 700 zájemců
06 / 05 / 2019, 07:30

V Brně proběhl již 12. ročník legendárního dne otevřených dveří společnosti Red Hat, v jehož rámci nechává softwarový gigant zaměřený na otevřené technologie každoročně nahlédnout do svého zákulisí. I tentokrát se Red Hat Open House uskutečnil v prostorách vývojového centra společnosti, které je jejím celosvětově největším centrem svého druhu.

Populární akce letos přilákala téměř 700 zájemců, což z ní činí jeden z nejsilnějších ročníků této oceňované události. Ačkoli nadpoloviční většina příchozích pocházela z Brna, řada lidí dorazila i z Bratislavy, Prahy a dalších měst. Pro účastníky bylo připravené odpoledne plné zajímavých workshopů a prezentací, z nichž mnohé byly prakticky zaměřené a určené studentům technických oborů s cílem pomoci jim uspět na pracovním trhu. Na programu byly i technicky orientované workshopy například na témata, jak se stát špičkovým vývojářem, jak si postavit otevřený desktop OS, jaké mají vývojáři možnosti v QE nebo jaké jsou přednosti platformy OpenShift a populárních kontejnerů. Na akci nechyběly ani společenské aktivity v podobě lekce jógy nebo soutěže ve zpívání.

Do organizace se zapojilo více než 100 zaměstnanců brněnského Red Hatu, díky čemuž se návštěvníci dostali do přímého kontaktu se svými potenciálními kolegy či nadřízenými, což byl jeden z nejlépe hodnocených přínosů celé akce. Oceňovaná mezi hosty byla i příležitost zažít multikulturní atmosféru globální firmy a její unikátní firemní kulturu založenou na otevřenosti.

„Dvanáct let zkušeností s organizací Red Hat OpenHouse nám potvrzuje, že schopnost firem nabídnout svým potenciálním zaměstnancům příležitost seznámit se v zábavném a neformálním prostředí s jejich firemním prostředím, je jedním z klíčových aspektů pro úspěch na pracovním trhu. Každoročně se zvyšující návštěvnost této akce navíc dokládá popularitu otevřeného software i otevřenosti společnosti Red Hat jako takové,“ říká Radek Vokál, Manager ve společnosti Red Hat.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace