310 metrů s novou taktickou svítilnou Fenix TK09

310 metrů s novou taktickou svítilnou Fenix TK09
Popisek: Fenix TK09
19 / 02 / 2016, 08:45

Snadné ovládání, nekompromisní výkon 900 lumenů, dosvit 310 metrů, vše skryté v malém a odolném těle, jsou parametry, na které slyší příslušníci bezpečnostních složek, záchranáři nebo myslivci. Nová generace taktické svítilny TK09 se přesně trefuje do potřeb všech profesionálů.

Téměř neuvěřitelně zní údaj o maximálním dosvitu svítilny, která se vám vejde do dlaně. Úctyhodných světelných parametrů dosahuje díky nové LED Cree XP-L HI. Ta při doslova miniaturních rozměrech dosahuje skvělé účinnosti 136 lumenů/watt. Ve vysokém režimu přináší při použití li-ion akumulátorů s kapacitou 3400 mAh světelnou palbu 900 lumenů po dobu téměř půldruhé hodiny. Také středním režimem nekompromisně osvětlíte blízké i vzdálené okolí – 450 lumenů můžete použít v celkové délce téměř 5 hodin. Pro orientaci v nejbližším okolí, v místnosti nebo nenáročné činnosti vám bohatě postačí nejnižší režim s 50 lumeny, který vám bude sloužit nepřetržité po dobu 36 hodin.

Fenix TK09

Stroboskopický režim disponuje odstrašujícím a oslepujícím účinkem například pro odvrácení hrozícího útoku nebo zmatení možného pachatele. Profesionálové i lovci ocení, že svítilna se při prvním zmáčknutí ovládacího tlačítka vždy rozsvítí na maximum, následnými zmáčknutími poté svítilnu snadno přepínáte mezi jednotlivými režimy.

K napájení této kompaktní taktické svítilny můžete zvolit jeden z li-ion akumulátorů typu 18650 s kapacitou dle vašich potřeb, nebo alternativně dvojici jednorázových lithiových CR123A baterií. Tělo svítilny odolá nárazům i pádům díky provedení z leteckého duralu, jehož povrch navíc prošel tvrdou anodizací typu III, která omezuje možnost jeho poškrabání. Možnosti použití svítilny v drsných venkovních podmínkách rozšiřuje také garantovaná vodotěsnost až do 2 metrů pod hladinou. Profesionálové využijí také úderový ráfek na hlavě svítilny, který umožňuje například rozbití skla při pronikání do objektu nebo může účinně posloužit i v případě sebeobrany.

Atraktivitu vysoce kvalitní a promyšlené svítilny zvyšuje v neposlední řadě také její rozumně stanovená cena. K dispozici je také široká paleta příslušenství. Lovci uvítají barevné filtry, montážní sadu na dlouhou zbraň a kabelovou spoušť, policistům je určen červený stavěcí kužel. Doplňkový všesměrový difuzér zase promění svítilnu ve výkonnou lucernu, která dokonale osvětlí místnost nebo může posloužit při ohledání místa činu či osvětlení místa záchranného zásahu. Využití svítilny se neomezuje jen na muže se zbraní, ocení ji i příznivci outdoorových aktivit a všichni ti, kdo občas potřebují mít při ruce spolehlivý a výkonný světelný zdroj.

Všechny parametry svítilny - světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost - jsou měřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009

Svítilna Fenix TK09 je dostupná v internetovém obchodě www.kronium.cz i u dalších prodejců značky Fenix. Doporučená maloobchodní cena je 1 799 Kč včetně DPH

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace