4K je jedním z hlavních témat společnosti Panasonic na veletrhu IFSEC

4K je jedním z hlavních témat společnosti Panasonic na veletrhu IFSEC
Autor: PANASONIC|Popisek: True 4K kamera (WV-SFV781L)
03 / 06 / 2015, 16:15

Společnost Panasonic využije veletrh IFSEC k uvedení integrovaného dohledového systému s rozlišením True 4K.

Společnost Panasonic nedávno uvedla kupolovou kameru s kvalitou obrazu „True 4K“ a na veletrhu IFSEC představí širší portfolio zařízení s rozlišením 4K, do kterého patří síťový video záznamník s rozlišením 4K a video stěny s rozlišením 4K. V celku tato zařízení vytvářejí integrovaný systém s rozlišením True 4K.

True 4K kamera (WV-SFV781L) může zachytit pohled čtyřikrát větší než kamery s rozlišením 1080p a devětkrát větší než kamery 720p. Může také zabírat dva až třikrát větší vzdálenost než kamery s rozlišením 1080p a 720p. Tím se snižuje cena dohledového systému až o polovinu.

Jsme schopni dodat fungující standardní systém 4K, který sníží celkové náklady na dohled,“ říká Hana Grůzová, Field Marketing Manager v divizi Panasonic Security Solutions. „Pokud vezmeme do úvahy úspory nákladů při instalaci, kabeláži, provozu sítě a údržbě, odhadujeme, že přechod na systém True 4K může snížit náklady na dohled až o 50 %.

Technologie dohledových systémů True 4K Panasonic si jistě najde své místo v různých organizacích.  Například v autobusech a vlacích, kde lze použít pouze jednu 360° 4K kameru v každém voze místo čtyř namířených do různých stran. To znamená významně méně hardwaru, který je nutné udržovat,“ dodává Hana Grůzová.

Jako součásti úplného řešení zabezpečení od společnosti Panasonic budou na stánku vystaveny i systémy řízení vstupu, systém alarmu při narušení sledovaného prostoru a protipožární hlásiče. Řešení pro řadu aplikací, ve kterých je kombinován inteligentní analytický systém s technologií dohledových kamer, předvede organizacím, jak mohou získat ze systémů CCTV mnohem více.

Budou předvedeny systémy sledování balíků pro logistiku spolu s řešením pro banky, včetně ATM kamer odolných proti vandalismu a vybavených 360° objektivem „rybí oko“ a mikrofonem. Na stánku budou také informace o řešení pro transport a velíny.

Face Server společnosti Panasonic ukáže organizacím, jak mohou přesně profilovat své zákazníky. Face Server lze použít například v marketingu, kdy se na světelných tabulích mění reklama podle statistik věku a pohlaví rozpoznaných dohledovými kamerami.

Další informace o bezpečnostních řešeních Panasonic naleznete na adrese: //business.panasonic.co.uk/security-solutions/

Autor: PANASONIC 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace