6 zlatých + 2 stříbrné + 1 bronzová= Májová medailová smršť pro střelce CZ Shooting Teamu

6 zlatých + 2 stříbrné + 1 bronzová= Májová medailová smršť pro střelce CZ Shooting Teamu
13 / 05 / 2018, 19:30

První květnový víkend roku 2018 přinesl střelcům CZ Shooting Teamu bohatou medailovou žeň: ze tří světových závodů v praktické střelbě podle pravidel IPSC si jich dohromady přivezli fantastických devět. Na příslovečné „bedně“ se přitom ocitli úplně všichni nominovaní střelci v barvách České zbrojovky a.s.!

Nejvíc medailí si střelci továrního týmu České zbrojovky a.s. odvezli ze závodu Mosquito Match, který se konal ve dnech 5. a 6. května 2018 v Komárnu. Tato akce se také mohla pochlubit největším obsazením členy týmu CZ Shooting, kteří vybojovali první dvě místa v divizi Production ( Ljubiša Momčilovič a Robin Šebo) a získali všechny medaile v divizi Standard (Josef RakušanZdeněk Liehne a Petr Znamenáček). V divizi Open předvedla skvělou formu Martina Šerá, která si v kategorii Lady vystřílela zlatou medaili a v celkovém hodnocení včetně mužů skončila šestá.

Dalším úspěšným závodem byl Mediterranean Extreme Open, který proběhl 5. až 7. května 2018 na řeckém Rhodosu. Michal Štěpán s velkým náskokem více než 14 % před dalšími v pořadí opanoval divizi Production,Miroslav Havlíček zase exceloval v divizi Open s náskokem více než 10 %.

Třetím závodem, kde reprezentant České zbrojovky a.s. uplynulý víkend získal zlatou medaili, byl Kresna Eagle Extreme v Depoku. Konal se 5. a 6. května 2018 nedaleko indonéské metropole Jakarty. Slovinský střelec Robert Černigoj, člen týmu CZ Shooting v divizi Production, předstihl druhého Indonésana Busra o skvělých 18 %.

Všem střelcům továrního týmu CZ Shooting k úspěchu samozřejmě dopomohly zbraně z produkce České zbrojovky. V divizi Production se střílelo s pistolemi CZ Shadow 2, vdivizi Standard pistolemi CZ 75 Tactical Sports a v divizi Open pistolemi CZ 75 Czechmate.

Pro CZ Shooting Team jde o famózní začátek letošní střelecké sezóny. „Obrovské poděkovaní patří hlavně všem týmovým střelcům za vynikající výsledek. Jsem rád, že jsme úspěšně zahájili novou střeleckou sezónu a těšíme se na další závody. Letos proběhne již jubilejní desátý ročník CZ Extreme Euro Open v Hodonicích u Znojma se silnou mezinárodní účastí, čekají nás také tři kontinentální mistrovství v Thajsku, Jihoafrické republice a na Jamaice. Věřím, že uděláme maximum, abychom byli připraveni a přivezli výborné umístění“, řekl Jakub Sondel, vedoucí oddělení sportu České zbrojovky a.s.

Česká zbrojovka a.s. jim všem děkuje za vynikající výsledky a do dalších závodů jim přeje hodně úspěchů!

 

Výsledky závodu Mosquito Match 2018 (Komárno, Slovensko):

Divize PRODUCTION

Ljubiša Momčilovič (SER), CZ Shooting Team 100,00 %
Robin Šebo, CZ Shooting Team 99,12 %
Miroslav Zapletal 96,28 %

Divize STANDARD

Josef Rakušan, CZ Shooting Team 100,00 %
Zdeněk Liehne, CZ Shooting Team 97,84 %
Petr Znamenáček, CZ Shooting Team 95,75 %

Divize OPEN Lady

Martina Šerá, CZ Shooting Team
Kateřina Šustrová
Margit Steurer (AUT)
Výsledky závodu Mediterranean Extreme Open 2018 (Rhodos, Řecko):

Výsledky závodu Mediterranean Extreme Open 2018 (Rhodos, Řecko):

Divize PRODUCTION

Michal Štěpán, CZ Shooting Team 100,00 %

Benjamin Thallinger (AUT) 83,81 %
Kostas Vogindroukas (GRE) 82,27 %

Divize OPEN

Miroslav Havlíček, CZ Shooting Team 100,00 %
Dotan Toibis (ISR) 89,47 %
Ioannis Tirakis (GRE) 87,14 %

Výsledky závodu Kresna Eagle Extreme 2018 (Indonésie):

Divize PRODUCTION

Robert Černigoj (SLO), CZ Shooting Team 100,00 %
Busro (INA) 81,32 %
Berman Budilaksono (INA) 78,67 %

Oficiální stránky závodů:

Mosquito Match 2018 //mosquito.kssk.sk/

Mediterranean Extreme Open 2018 //meo2018.skor.gr/en/home/

Kresna Eagle Extreme 2018 //www.kresnashootingclub.com/

 

Mosquito Match 2018 //mosquito.kssk.sk/

Mediterranean Extreme Open 2018 //meo2018.skor.gr/en/home/

Kresna Eagle Extreme 2018 //www.kresnashootingclub.com/

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace