Acronis Cyber Protect Cloud nyní integrován s nástroji N

Acronis Cyber Protect Cloud nyní integrován s nástroji N
Autor: Pixabay|Popisek: Kyberbezpečnost
22 / 09 / 2021, 09:00

Acronis, globální lídr na trhu řešení kybernetické ochrany, uvedl že řešení Acronis Cyber Protect Cloud je nyní integrováno s nástroji N-able RMM a N-able N-central. Tato integrace umožňuje MSP poskytovatelům snadno a významným způsobem zvýšit úroveň bezpečnosti jejich nabídky řízených služeb a představuje další položku na seznamu bezproblémových integrací Acronis s předními RMM/PSA technologiemi.

Jednou z největších výzev, kterým dnes MSP čelí, je přepínání mezi mnoha bezpečnostními řešeními a nástroji pro správu. Podle zjištění společnosti Acronis se přibližně 70 % MSP poskytovatelů spoléhá na
2 - 5 různých dodavatelů kybernetické bezpečnosti a mnozí další jsou závislí na ještě větším počtu dodavatelů.

Takováto komplikovanost je neefektivní, protože poskytovatelé jsou nuceni školit své techniky na více řešení a rozhraní, a navíc vede k bezpečnostním mezerám. Aktualizace softwaru mohou přinést nekompatibilitu s jinými stávajícími nástroji a IT týmy přeskakující mezi konzolemi mohou přehlédnout kritická upozornění.

„Jako distributor technologií jak Acronis tak N-able vítáme tuto iniciativu, která nám umožňuje poskytnout našim MSP partnerům komplexní sadu nástrojů pro správu IT a kybernetickou ochranu,“ řekl Štěpán Bínek, zodpovědný za prodej cloudových řešení ve společnosti ZEBRA SYSTEMS. „Acronis dlouhodobě usiluje o to, aby MSP poskytovatelé služeb mohli plně využívat komplexní řešení kybernetické ochrany spolu s nástroji, na které se již spoléhají. Pak mohou získat konkurenční výhodu šíří poskytovaných služeb a produktivnější správou infrastruktur svých zákazníků.“

Integrace založená na skriptech umožňuje snadné vzdálené nasazení Acronis Cyber Protect Cloud prostřednictvím rozhraní RMM a N-central společnosti N-able. Nasazení je podporováno v systémech Windows, macOS a Linux.

Spolupráce obou platforem nabízí tyto výhody:

  • Jednoduchá konfigurace skriptů – Zabezpečení dat klientů pomocí klíčových funkcí kybernetické ochrany prostřednictvím skriptů stažených z konzole pro správu Acronis Cyber Protect Cloud.
  • Mapování klientů – Zobrazení všech účtů najednou prostřednictvím konzole pro správu Acronis Cyber Protect Cloud.
  • Vzdálená instalace/odinstalace agenta ochrany – Pro vyšší efektivitu poskytování služeb vzdáleným nasazením agenta kybernetické ochrany Acronis na libovolný počet systémů.
  • Použití/odvolání plánů ochrany na úrovni klientů – Optimální zabezpečení na úrovni jednotlivých klientů přiřazením předem nakonfigurovaných plánů kybernetické ochrany jednomu nebo více účtům.
  • Plánování a spouštění úloh kybernetické ochrany – Spouštění úloh s klíčovými funkcemi kybernetické ochrany podle nastaveného plánu nebo na vyžádání.
  • Sledování stavu ochrany a přijímání Acronis notifikací – Sledování stavu použitých plánů ochrany a funkcí kybernetické ochrany v rozhraní N-able a synchronizace výstrah Acronis s výstrahami N-able.

Více informací o integraci Acronis Cyber Protect Cloud s N-able RMM naleznete zde a s N-able N-central naleznete zde.

 

O N-able

N-able je již více než 20 let dodavatelem nástrojů pro poskytovatele řízených služeb (MSP), kteří je využívají ke správě, monitoringu a zabezpečení IT infrastruktur svých zákazníků. Řešení N-able využívá přes 22 000 MSP poskytovatelů pro správu více než 500 000 firemních sítí a 7 milionů koncových bodů. Více informací naleznete na //www.n-able.com

O společnosti Acronis

Acronis je lídrem v segmentu kybernetické ochrany, která zahrnuje oblasti bezpečí, dostupnosti, soukromí, autenticity a zabezpečení (SAPAS) prostřednictvím inovativních zálohovacích řešenínástrojů bezpečnostidisaster recoverysdílení a synchronizace podnikových dat běžících v prostředí hybridního cloudu: on-premise, v cloudu či v obou prostředích. Díky vylepšeným  AI technologiím a blockchainové autentizaci dat chrání Acronis veškerá data ve všech prostředích včetně fyzických, virtuálních, cloudových, mobilních a aplikačních. S více než 500 000 firemními zákazníky a globální komunitou poskytovatelů služeb, resellerů a ISV partnerů je Acronis prověřeným dodavatelem 80 % podniků žebříčku Fortune 1000 a celkem více než 5,5 milionu zákazníků. S centrálami ve Švýcarsku a Singapuru je Acronis globální organizací se zastoupeními po celém světě a partnery ve 150 zemích. Více informací na www.acronis.com  a www.acronis.cz.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace